מערכת COL
|
יום י"ז אדר ב ה׳תשס״ח
24.03.2008
משלחת צה"ל: "לא ציפינו לפגוש אתכם בחופשה"
שמחת חג-הפורים הגיעה השנה גם לאנטליה, טורקיה: הרב מנחם ליצמן וזוגתו שירה (והשליחה הצעירה מירי) קיימו השנה מבצע פורים בעיר, כשהם מזכים עשרות יהודים בקריאת מגילה ובקבלת משלוח-מנות. "קבוצה של משלחת צה"ל מישראל הנופשת בימים אלה בטורקיה שמחה להשתתף במסיבת הפורים שקיימנו ואמרו שהם הופתעו לראות אותנו גם כאן", מספרים מבית-חב"ד ל-COL לתמונות נוספות
![משלחת צה משלחת צה](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/03/5c2bafb138f78_1546366897_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות