מערכת COL
|
יום ט"ז אדר ב ה׳תשס״ח
23.03.2008
הרב דוד מרציאנו דואג לנזקקי קריית-שמואל
100 משפחות ברוכות ילדים ומיעוטות יכולת המטופלות במשרד הרווחה של עיריית חיפה נהנו בחודשים האחרונים מסיועו של הרב דוד מרציאנו, מנהל גמ"ח יוסף-יצחק חב"ד בקריית-שמואל. הן מקבלות על בסיס קבוע חבילות מזון איכותי בשווי 600 ש"ח. לכבוד פורים חולקו מנות גדולות מהרגיל על-מנת להוסיף בשמחת הפורים אצל המשפחות היקרות. המעוניינים לתרום מוזמנים ליצור קשר בטלפון: 04-8737990
![הרב דוד מרציאנו דואג לנזקקי קריית-שמואל הרב דוד מרציאנו דואג לנזקקי קריית-שמואל](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/03/5c2baf3ddba25_1546366781_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות