מערכת COL
|
יום ט"ז אדר ב ה׳תשס״ח
23.03.2008
השליח והאוהדים הרעישו נגד "המן" באיצטדיון ● וידאו
"קיימו וקיבלו היהודים" קיבל השנה משמעות נוספת כששליח חב"ד הביא את שמחת הפורים לאלפי אוהדי ספורט באיצטדיון נאסה של קבוצת ההוקי "ניו-יורק אייסלנדרס". כפי שדווח ב-COL, הקבוצה ביקשה מהרב שלום פלטיאל לחזור למקום עם פעיליו לאחר הופעתו המוצלחת בחנוכה האחרון. לבוש בחולצה הכחולה של הקבוצה עם האות 18-ח"י על גבו, הרב פלטיאל הקליט מסר פורים לצד ילדים בבית-חב"ד בהנהלתו. "אני קורא לכם לחגוג את החיים. תמלאו את היום שלכם בשמחה ואופיטימיות שזה סימן לאמונה לבורא החיים", הוא אמר בהודעת וידאו שהוקרנה על גבי מסכי הענק באיצטדיון לצפייה במסר הרב
![השליח והאוהדים הרעישו נגד השליח והאוהדים הרעישו נגד](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/03/5c2baf3b90c7c_1546366779_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות