מערכת COL
|
יום ט"ז אדר ב ה׳תשס״ח
23.03.2008
בקריית-שמונה התוועדו בעברית רצוצה
טיפוסים מגוונים כל-כך התושבים לא ראו מאז הביקור האחרון של הפדרציה היהודית באמריקה. קבוצת תלמידי מישיבת "אור שמחה - הבוכרים" בכפר-חב"ד נסעה לצפון הארץ כדי לשמח את תושבי קריית-שמונה בחג הפורים. המעניין בבחורים היה גם מוצאם: לוי גרינברג מלוס-אנג'לס, נפתלי מינקוביץ' ממונטריאול, שמוליק לרר מכפר-חב"ד, מענדי יפה ממנסצ'טר ומענדי לובין משיקגו שקרא את המגילה בקול רם. בליל פורים הם ישבו עם התושבים להתוועדות בבית-חב"ד הראשות השליח הרב יגאל ציפורי. התועדות המשיכה אל תוך הלילה עד השעות הבוקר המוקדמות. הבחורים הצליחו לתקשר עם העברית-הזרה בפיהם.
![בקריית-שמונה התוועדו בעברית רצוצה בקריית-שמונה התוועדו בעברית רצוצה](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/03/5c2baf3194d97_1546366769_news_main_gallery.jpg)
עד דלא ידע, גרסת קריית-שמונה ● צילום: COL
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות