מערכת COL
|
יום י"ז אדר ב ה׳תשס״ח
24.03.2008
תמונת היום - ניו-יורק
מידי יום מגיעים לציונו הקדוש של הרבי מאות מבקרים מרחבי העולם. חסידים, שלוחים, מקורבים, ועמך בית-ישראל. את כולם מקבל בסבר פנים יפות מנהל בית חב"ד ליובאוויטש הרב אבא רעפסון, היושב בדרך כלל בדוכן העץ המוכר לכולנו. בסוף-השבוע הגיע למקום דוכן חדש ומבריק פרי ידיו ותרומתו של ר' ניסים בוארון משכונת קראון-הייטס. ולנו לא נותר אלא לאחל לר' אבא, תתחדש.
![תמונת היום - ניו-יורק תמונת היום - ניו-יורק](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/03/5c2baf2290a72_1546366754_news_main_gallery.jpg)
ר' אבא רעפסון בדוכן העץ החדש בכניסה לאהל הק' ● צילום: COL
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות