מערכת COL
|
יום י"ד אדר ב ה׳תשס״ח
21.03.2008
שמחה וששון בכפר-חב"ד ● גלריה
בכפר, כמו בכפר, ניצלו את האשראי החופשי של "עד דלא ידע" והתוועדו במשך שעות ארוכות מתוך שבת אחים גם יחד. נערים, משפיעים ובעלי-בתים נצפו יחדיו בהתוועדויות שונות שנערכו בבתי הכפר. קבוצת בחורים חרדים האוספים כספים למגוון מטרות, ניסו את מזלם בקרב התושבים. כשהם ראו את ראש ה-COL הם מיהרו לעברו - לא ברור אם הם הציעו לו אדמו"רות, או שסתם ביקשו ממנו מתנות לאביונים. צלם COL יצא בין כוסית לכוסית לסבב בין בתי הכפר. התוצאה: גלריה פורימית גדולה ומשעשעת לגלריית תמונות
![שמחה וששון בכפר-חב שמחה וששון בכפר-חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/03/5c2bae733ea85_1546366579_news_main_gallery.jpg)
מה הם רוצים ממנו? ראש ה-COL והאורחים ● צילומים: מאיר דהן, COL
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות