מערכת COL
|
יום י"ג אדר ב ה׳תשס״ח
20.03.2008
בנות כפר-חב"ד שמחו את קשישות הכפר
בנות "גן רותי ושרה" בכפר-חב"ד, הכינו משלוחי מנות ססגוניים אותם העניקו בבית הקשישות של כפר-חב"ד "בית גאולה", הפועל כל ימות השנה לרווחת הקשישות. הבנות רקדו ושימחו את הקשישות, ואחת מהם הגיבה בהתרגשות ואמרה: "כמה כיף לגור בכפר-חב"ד". משם יצאו הבנות הצעירות למשרדי ועד כפר-חב"ד, והעניקו משלוח מנות ליו"ר כפר-חב"ד ר' בנימין ליפשיץ לגלריית תמונות
![בנות כפר-חב בנות כפר-חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/03/5c2bae3a476ec_1546366522_news_main_gallery.jpg)
(צילום: מאיר דהן, COL)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות