מערכת COL
|
יום ט' אדר ב ה׳תשס״ח
16.03.2008
החלה ההרשמה ליריד חוויות הפסח
החלה ההרשמה ליריד 'חוויות הפסח' של צעירי-חב"ד. הפעילות מיועדת לתלמידי גני-ילדים ובתי-ספר יסודיים, ומקנה להם שלל חוויות הקשורות בחג, ובכלל זה התנסות אישית בלישת הבצק ובאפיית מצה, לצד סיור במאפיית המצות שבכפר-חב"ד, הגדולה בעולם. השנה יהנו הילדים מסרט וידאו חדש שהופק על-ידי צעירי-חב"ד עבור יריד הפסח ובתי חב"ד, שיַקנה להם את אופן אפיית המצות. היריד הביקור בתשלום, וכל ילד מקבל שי – מצה באריזה אישית מהודרת, הגדה של פסח וחוברת תצלומי חג מרהיבה. חובה להירשם מראש ומומלץ להקדים. טלפון: 072-2770100
![החלה ההרשמה ליריד חוויות הפסח החלה ההרשמה ליריד חוויות הפסח](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/03/5c2bac48a8dc2_1546366024_news_main_gallery.jpg)
צופים בהצגה משעשעת על חג הפסח ● ארכיון: COL
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות