מערכת COL
|
יום ט' אדר ב ה׳תשס״ח
16.03.2008
השלוחים התוועדו בבית השליח בבודפשט
התוועדות שלוחים, נערכה בביתו של השליח הרב שמואל רסקין, רב קהילת הישראלים בהונגריה, עת התקיימה התוועדות יום-הולדת לאחד מהתלמידים השלוחים מ'מכון סמיכה שע"י מוסדות חב"ד-ליובאוויטש הונגריה' בהשתתפות מקורבים מהקהילה הישראלית. את ההתוועדות כיבדו בנוכחותם: הרב שלמה כובש, משלוחי הרבי להונגריה, הרב יהושוע וישצקי מדונייצק, והתלמידים השלוחים לתמונות
![השלוחים התוועדו בבית השליח בבודפשט השלוחים התוועדו בבית השליח בבודפשט](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/03/5c2bac09bb2a5_1546365961_news_main_gallery.jpg)
השלוחים מתוועדים בבודפשט ● צילום: מאיר דהן, COL
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות