מערכת COL
|
יום ז' אדר ב ה׳תשס״ח
14.03.2008
הניצחון בסופר-בול הוביל לפתיחת מועדון חב"די
ניצחון ה"ניו-יורק ג'יינטס", קבוצת הפוטבול המאכזבת שרשמה היסטוריה כשלקחה בריצה את הזכייה בסופר-בול, הוביל לפתיחת מועדון תפילין חדש. האוהד השרוף של הקבוצה ג'יי גרינפילד - המייחס את הניצחון להחלטה שלו להניח תפילין בהשפעת ר' ישראל שם-טוב מקראון-הייטס - הזמין את חבריו לביתו בלונג-איילנד וחנך את ה"תפילין קלאב". 40 איש הגיעו והפשילו את שרוולם כדי לעשות את המצווה. סייעו במצווה: הרב שם-טוב, השליח הרב אהרן קוניקוב מבית-חב"ד בעיר רוזלין, ר' יודי זרחי והרבה אוכל כשר לתמונות נוספות
![הניצחון בסופר-בול הוביל לפתיחת מועדון חב הניצחון בסופר-בול הוביל לפתיחת מועדון חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/03/5c2babd2956fa_1546365906_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות