מערכת COL
|
יום ג' אדר ב ה׳תשס״ח
10.03.2008
בשבוע הבא: קונצרט עם חב"ד בפרנקפורט עם בער'ל צוקר
בעוד שבוע ימים, בי''א אדר ב', יערך קונצרט המאורגן מטעם בית חב''ד פרנקפורט, הרבנות והקהילה היהודית בשיתוף פעולה עם עוד אירגונים יהודים מהעיר: "בני-ברית", "מכבי", ו"איגוד הסטודנטים היהודים" של מדינת הסן. הקונצרט יתקיים בבנין הקהילה היהודית בפרנקפורט, בו יופיע החזן בער'ל צוקר והילד ברוך צפסמן מקראון-הייטס. במהלך הקונצרט, יביעו המשתתפים שבח והודיה לה' על כי השליח הרב שניאור זלמן הלוי גורעוויטש יצא בנס מהתקרית שאירעה לו לפני ראש השנה וחזר במלא המרץ לשליחותו.
![בשבוע הבא: קונצרט עם חב בשבוע הבא: קונצרט עם חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/03/5c2baab2ac40a_1546365618_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות