מערכת COL
|
יום ג' אדר ב ה׳תשס״ח
10.03.2008
האוטובוס מבני-ברק לבאר יעקב דרך כפר-חב"ד
בשורה טובה לתושבי כפר-חב"ד: ביוזמת ועד כפר-חב"ד הצליחו לשכנע את חברת האטובוסים 'דן', כי האוטובוס הנוסע בקו ב"ב באר יעקב (קו 354) יעבור דרך כפר חב"ד, החל מיום רביעי השבוע. יו"ר כפר-חב"ד ר' בנימין ליפשיץ, סיפר ל-COL כי "האוטובוס יכנס בכניסה הראשית של כפר-חב"ד, עד לכיכר של בית הספר למלאכה, שם יפנה האוטובוס ימינה, ויסע עד הכיכר של השיכונים, ומשם חזרה לכיכר של בית הספר למלאכה, ויציאה החוצה מכפר-חב"ד".
![האוטובוס מבני-ברק לבאר יעקב דרך כפר-חב האוטובוס מבני-ברק לבאר יעקב דרך כפר-חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/03/5c2baa76c9f4e_1546365558_news_main_gallery.jpg)
אוטובוס של חברת 'דן' בקרוב בכפר-חב"ד
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות