מערכת COL
|
יום ל' אדר א ה׳תשס״ח
07.03.2008
בוגרי בית הספר למלאכה התכנסו
אמש, התקיימה כמידי ראש חודש עפ"י הוראת הרבי, התוועדות ערב ר"ח אדר ב' לבוגרי בית הספר למלאכה בכפר חב"ד, ההתוועדות הייתה מרגשת במיוחד, כשהבוגרים המבוגרים והצעירים יושבים יחד, שישה מחזורים מבוגרי בית הספר, תשל"ה שמגיעים בקביעות בכל ראש חודש ■ עם הישמע על הפיגוע הקשה בירושלים קרא הרב משה אדרעי מנהל בית הספר למלאכה עם הבוגרים תהילים לרפואת הפצועים וכן למדו משניות לעילוי נשמת היהודים הק' שנרצחו.
אמש, התקיימה כמידי ראש חודש עפ"י הוראת הרבי, התוועדות ערב ר"ח אדר ב' לבוגרי בית הספר למלאכה בכפר חב"ד, ההתוועדות הייתה מרגשת במיוחד, כשהבוגרים המבוגרים והצעירים יושבים יחד, שישה מחזורים מבוגרי בית הספר, תשל"ה שמגיעים בקביעות בכל ראש חודש.
ההתוועדות נפתחה בתפילת מעריב, והרב משה אדרעי מנהל בית הספר למלאכה חזר על שיחת קודש מהרבי בעניין מחצית השקל וכו' ומעניני דיומא.
עם הישמע על הפיגוע הקשה בירושלים קרא הרב אדרעי עם הבוגרים תהלים לרפואת הפצועים וכן למדו משניות לעילוי נשמת היהודים הק' שנרצחו.
אחד הבוגרים סיפר על פרשת השבוע, ולקראת סיום הערב התקיימה הגרלה על פרסים יקרי ערך.
המשתתפים הודו לרב משה אדרעי הדואג במסירות נפש למען התלמידים והבוגרים במשך כל השנה, וכן הודו למזכיר בית הספר למלאכה הרב יוסף דהן שעמל במסירות על ארגון הערב המוצלח.
ההתוועדות נפתחה בתפילת מעריב, והרב משה אדרעי מנהל בית הספר למלאכה חזר על שיחת קודש מהרבי בעניין מחצית השקל וכו' ומעניני דיומא.
עם הישמע על הפיגוע הקשה בירושלים קרא הרב אדרעי עם הבוגרים תהלים לרפואת הפצועים וכן למדו משניות לעילוי נשמת היהודים הק' שנרצחו.
אחד הבוגרים סיפר על פרשת השבוע, ולקראת סיום הערב התקיימה הגרלה על פרסים יקרי ערך.
המשתתפים הודו לרב משה אדרעי הדואג במסירות נפש למען התלמידים והבוגרים במשך כל השנה, וכן הודו למזכיר בית הספר למלאכה הרב יוסף דהן שעמל במסירות על ארגון הערב המוצלח.
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות