מערכת COL
|
יום ל' אדר א ה׳תשס״ח
07.03.2008
נשיא וחסיד ● היו ימים
בשנים האחרונות פורסמו ב-COL מספר תמונות מפגישתו של הרבי עם נשיא המדינה לשעבר מר שז"ר (שניאור-זלמן רובשוב) ז"ל. כעת, אנו מתכבדים להגיש תמונה נוספת, המבטאת את החיבה הרבה שהעניק הרבי לשז"ר. כידוע, שז"ר היה מחובר מאוד לחב"ד ונפגש לא אחת עם הרבי. כשנשאל פעם על-ידי מפקד חיל-האוויר באותם ימים, מרדכי הוד, על פגישתו בת חמש השעות עם הרבי, ענה שז"ר: "האמן לי, יותר קל להפיל חמישה מטוסים סוריים מלשחזר מה אמר הרבי בחמש שעות". התמונה מתפרסמת ב-COL באדיבות הספר החדש על השפעת הרבי שיצא-לאור באחרונה.
![נשיא וחסיד ● היו ימים נשיא וחסיד ● היו ימים](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/03/5c2ba99d938f8_1546365341_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות