מערכת COL | יום ל' שבט ה׳תשס״ח 06.02.2008

משנכנס אדר: מדור סאטירי חדש ב-COL

לנוכח ירידת הדורות, דלות החומר וההתחממות הגלובלית, הננו בזאת להכריז על פתיחת טור חדש באתרנו, וייקרא שמו בישראל: "זמן שאול" ■ כשלעצמנו, עדיף היה להמשיך במתכונת הרגילה והמוכרת של האתר ללא כאבי ראש מיותרים; וכי זקוקים אנו לצרה זו? ואולם בעל הטור, גראפומן מועד שזהותו ידועה למשטרה, משום-מה בטוח שיש לו מה להגיד כמעט על כל דבר ■ הנ"ל יסרוק מדי יום את שלל הידיעות ב-COL. אם יהיה לו דבר-מה לומר, יופיע דברו ראשון בטור התגובות של הידיעה, במסגרת מיוחדת עם הפניה מהעמוד הראשי. ■ אם לא יהיה לו מה לחדש (וכך, אכן, נקווה שיהיה) - לא תופיע תגובתו כלל והכל יבוא על מקומו בשלום, ויפה שעה אחת קודם  לסיפור המלא
משנכנס אדר: מדור סאטירי חדש ב-COL

לנוכח ירידת הדורות, ובשל דלות החומר וההתחממות הגלובלית בכלל, הננו בזאת להכריז על הופעת טור חדש באתרנו, וייקרא שמו בישראל: "זמן שאול".

כשלעצמנו, עדיף היה להמשיך במתכונת הרגילה והמוכרת של האתר ללא כאבי ראש מיותרים; וכי זקוקים אנו לצרה זאת?

ואולם בעל הטור, גראפומן מועד בשם שאול לילוב (זהותו מוכרת למשטרה), ֿמשום-מה בטוח שיש לו מה להגיד כמעט על כל נושא שבעולם, וגרוע מזה, חושב שאנחנו מעוניינים לשמוע - השתמש בשיטת המגזל והגזר כדי להשיג לעצמו, ללא מעצורים, מדור שכולו הגיגים נשכניים ועוד באתרנו המכובד. וכך עלתה בידו:

אלמנט הגזר: הנ"ל הבטיח לרכוש בעתיד שטחי פרסום באתרנו.
אלמנט המקל: אם לא נפרסם את דעותיו, עלולות תקלות משונות להעיב מכאן ולהבא על הופעתו הסדירה של האתר ברשת.

כיווון שהנ"ל יד ורגל לו בתורת הנסתר, לא שמנו נפשנו בכפנו ליטול סיכון מיותר אליבא דנפשיה, והננו מקצים עבורו באופן חד-פעמי ועד להודעה חדשה, פינה חדשה במתכונת כדלקמן:

"זמן שאול" יסרוק מדי יום את שלל הידיעות המופיעות באתרנו. אם יהיה לו דבר-מה לומר, ואחרי שהמערכת תצנזר חלק גדול ממנו, יופיע דברו ראשון לתגובות, בסוף הידיעה, בתוך מסגרת מיוחדת - עם הפניה מהעמוד הראשי. אם לא יהיה לו מה לחדש (וכך, אכן, נקווה שיהיה), לא תופיע תגובתו כלל והכל על מקומו יבוא בשלום, ויפה שעה אחת קודם.

נקווה שהמטרד הזה יחלוף עד מהרה, ונחזור להיות האתר המהוגן והסולידי שהיינו עד כה, בחודש אדר וגם לאחריו. נקווה גם שהכותב ישתמש במשפטים הרבה יותר קצרים בכלל.

המעוניינים להיכנס באופן מקיף יותר לעולמו של הכותב (ולבזבז את זמנם) מוזמנים לבקר בבלוג שלו, זמן שאול, שכתובתו:
www.shaul-times.blogspot.com

מערכת COL מצהירה חד-משמעית כי אינה אחראית לתכנים הנכתבים בבלוג, ואלה אינם משקפים בהכרח את דעתה (ספק אם גם את דעתו של הכותב הם משקפים). אנו מניחים כי בקרוב יחדל מיומרתו הנפסדת לכתוב סאטירה ועוד בבימה נעלית זו

הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.