מערכת COL
|
יום כ"ו כסלו ה׳תשס״ח
06.12.2007
ראש העיר מונטריאול אירח שלוחים בלשכתו ● גלרייה 2
ביוזמת שלוחי חב"ד, ראש עיריית מונטריאול ג'רלד טרמבליי החליט להיענות ולארח בלשכתו הרחבה טקס הדלקת נרות חנוכה ■ אב"ד מונטריאול הרב יונתן בנימין וייס מסר דברי ברכה, מנהל צעירי-אגודת-חב"ד הרב בערל מוצקין הדליק את הנר, ולהקת תלמידי חב"ד ניגנו עם החזן ר' יצחק לייבוביץ' ■ "אנא, התפללו עבורי. אני צריך את זה כאן", טרמבליי אמר לרבנים בפני כלי התקשורת. הוא אכן קיבל ברכה מיידית: המקובל והמשפיע הנודע הרב וואלף גרינגלאס בירכו שימשיך לעשות דברים חיוביים. ראש העיר התרגש לדיווח המלא ● גלרייה מהאירוע מאת הצלם מנחם שרף● גלרייה מהאירוע מאת צלם COL במונטריאול
![ראש העיר מונטריאול אירח שלוחים בלשכתו ● גלרייה 2 ראש העיר מונטריאול אירח שלוחים בלשכתו ● גלרייה 2](https://col.org.il/files/uploads/crop/2007/12/5c2b8ebea54b2_1546358462_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/files/uploads/crop/2007/12/5c2b8ec0c2f3e_1546358464_news_images_gallery.jpg)
מימין: הרב דוד רפאל באנון, הרב יונתן בנימין וייס והרב בערל מוצקין
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות