מערכת COL | יום י"א כסלו ה׳תשס״ח 21.11.2007

צא"ח והשלוחים נערכים לגיוס כל אנ"ש למבצע חנוכה

כמאה משלוחי הרבי - מנהלי בתי חב"ד ברחבי הארץ - השתתפו היום (רביעי) ביום היערכות מיוחד לקראת חג הגאולה י"ט בכסלו וימי החנוכה שבפתח, במגמה להכפיל ולשלש את פעילויות האור כתשובה האמיתית אל מול החושך ■ נשאו דברים מזכיר בי"ד רבני חב"ד, ראשי האגפים בצאגו"ח ונציגי השלוחים, מתוך שאיפה לחזק את הלכידות של כל משפחת השלוחים ולהוסיף באור ■ הרב יצחק יהודה ירוסלבסקי, הגיע במיוחד כדי לכבד את ההתכנסות, ובדבריו ציין את חביבותו של צעירי אגודת חב"ד בעיני הרבי, וסיפר כי כאשר קמו מתנגדים לרב יוסף-יצחק אהרונוב והדברים הגיעו לידיעת הרבי, דפק בחוזקה על השולחן ואמר: "הוא היו"ר של צאגו"ח ואיש אינו יכול להזיז אותו, אלא מכאן"  כל הפרטים
צא
מימין לשמאל: הרב ברוד, הרב ליפסקר, הרב ירוסלבסקי, הרב בקרמן והרב הרשקוביץ (צילום: COL)
מערכת COL

כמאה משלוחי הרבי - מנהלי בתי חב"ד ברחבי הארץ - השתתפו היום (רביעי) ביום היערכות מיוחד לקראת חג הגאולה י"ט בכסלו וימי החנוכה שבפתח.

יום ההיערכות נערך במדרשייה שבבית צעירי-חב"ד, והוא נפתח על-ידי מנהל אגף הסניפים בצאגו"ח, הרב נפתלי ליפסקר, שדיבר על חשיבות המפגש המשותף דווקא בימים אלו, ועל הצורך להתחזק ולהוסיף באור בי"ט בכסלו ובימי החנוכה.

הרב ליפסקר הציג רעיונות חדשים כיצד לשלב את אנ"ש, אברכים, ותלמידי הישיבות בפעילות הענפה, והזמין את השליח הרב יוסף-יצחק בקרמן, מנהל בית חב"ד בגבעתיים, לשאת דברים לפני עמיתיו השלוחים. הרב בקרמן סיפר כיצד משתלבים אנ"ש וה'תמימים' בפעילות י"ט כסלו וחנוכה.

סמנכ"ל צעירי-חב"ד, הרב מוטי הלפרין, אמר כי אין ספק שהמצב כרגע הוא קטרוג גדול שיש בשמים על כל הפעילות של צעירי-חב"ד והשלוחים, והדרך להסיר את הקיטרוג הוא על-ידי הוספה באור. הוא עידכן את השלוחים כי, כמידי שנה, נערך אגף הלוגיסטיקה בצאגו"ח לספק לשלוחים חומר הסברה וציוד רב לחנוכה: חנוכיות, נרות, חנוכיות לרכב, שלטים, פוסטרים, עלונים לחג לילדים ולמבוגרים, בעברית וברוסית, ועוד, ועידכן בפרטים הטכניים הכרוכים במשיכת הציוד מהמחסן ושינועו לסניפים.

דובר חב"ד, הרב מנחם ברוד, סיפר על הנעשה בקשר לפרשה, והסביר כיצד להשיב על שאלות הציבור. לדבריו, צריך לומר בקול ברור שזו עלילה, וכי כולנו מאמינים ומקווים שהאנשים יוכיחו את חפותם. עוד אמר, כי העובדה שהמשטרה עוצרת וחוקרת אנשים בקול תרועה אין בה כדי להעיד שיש אמת בחשדות, כי חובתה של המשטרה לחקור גם אם יש חשד בלבד, ופעמים רבות מתברר בחקירה שאין לחשד שום בסיס, וכך יהיה בע"ה בנדון דידן.

מזכיר בית דין רבני חב"ד בארה"ק, הרב יצחק יהודה ירוסלבסקי, הגיע במיוחד כדי לכבד את ההתכנסות, ובדבריו ציין את חביבותו של צעירי אגודת חב"ד בעיני הרבי, וסיפר כי כאשר קמו מתנגדים לרב יוסף-יצחק אהרונוב והדברים הגיעו לידיעת הרבי, דפק בחוזקה על השולחן ואמר: "הוא היו"ר של צאגו"ח ואיש אינו יכול להזיז אותו, אלא מכאן".

לסיום נשא דברים הרב ישראל הרשקוביץ מנהל בית חב"ד ורב קהילת חב"ד באופקים, שקרא לשלוחים להתחזק סביב צאגו"ח, ואמר שצריך להיות ברור לכל שליח, שפגיעה בצאגו"ח היא פגיעה בכל שליח ושליח. הוא קרא להוסיף באור ולהמשיך ביתר שאת בפעילות במוסד הקדוש שהקים הרבי.
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.