מערכת COL | יום ח' כסלו ה׳תשס״ח 18.11.2007

הודעת הרבנים ואגו"ח: להילחם לטיהור מוחלט

אמש (מוצ"ש) פורסמה החלטת אסיפת-החירום המשותפת לבי"ד רבני חב"ד באה"ק ול'אגודת-חסידי-חב"ד' באה"ק ■ ההחלטה מביעה זעזוע עמוק על "העלילה שטפלו אינשי דלא מעלי כנגד המוסד הקדוש 'צעירי-אגודת-חב"ד' באה"ק והעומדים בראשו" ■ המשתתפים מוחים על פרסום האשמות "קודם שניתנה אפשרות לנוגעים בדבר לשמוע את הטענות ולהשיב עליהן" ■ הם קובעים כי הנהלת המוסדות אגו"ח וצאגו"ח "נשארת כפי שהיא בלי שום שינויים", והם מחזקים "את ידי ראשי צאגו"ח שיילחמו בכל כוח ועוז לטיהור מוחלט של שמם ושם המוסד מכל הטענות והחשדות"  למכתב המלא
הודעת הרבנים ואגו
ההודעה שפורסמה. למעלה: הרבנים באסיפת-החירום ● צילום: COL
ב"ה, ה' כסלו ה' תשס"ח,

לאור מענה קודשו של כ"ק אדמו"ר נשיא דורנו – אשר "תוקף וענין והנהגת אנ"ש שי' באה"ק הוא בידי אגודת חסידי חב"ד ובראשם (ועד) רבני חב"ד, שהם הרבנים ופס"ד בתוקף התורה" – התכנסנו היום לאסיפת חירום מיוחדת של ועד רבני חב"ד ואגו"ח. באסיפה השתתפו חברי בי"ד רבני חב"ד באה"ק החתומים מטה, עם חברי 'אגודת-חסידי-חב"ד' באה"ק, ה"ה: הר"י בוטמן, הר"י גולדברג, הרמ"מ גרונר, הר"מ גורודצקי, הר"נ וולף, הרי"י חיטריק, הר"י ליברמן, הר"ב ליפשיץ, הרי"י פיקרסקי.

האסיפה החליטה כדלהלן:

א. הננו מביעים זעזוע עמוק על העלילה שטפלו אינשי דלא מעלי (שירדו לשפלות הכי תחתונה של מסירה רח"ל, ועוד ידם נטוי', ה' ירחם) כנגד המוסד הקדוש צעירי אגודת חב"ד באה"ק והעומדים בראשו. הננו בטוחים כי כ"ק אדמו"ר לא ייטוש צאן מרעיתו ובמיוחד את המוסד החביב עליו, שמסר את נפשו להקמתו ולהתפתחותו.

ב. הננו מוחים בתוקף על פרסום בראש חוצות ובקול תרועה של האשמות ועלילות, קודם שניתנה אפשרות לנוגעים בדבר לשמוע את הטענות ולהשיב עליהן. חזקה עליהם שיש בידם תשובות ברורות ומספקות שיוכיחו את ניקיון כפיהם. פרסום העלילות כאילו מדובר בדברים שכבר נתבררו והוכחו – הוא הפך הצדק והיושר.

ג. הננו מודיעים ומבהירים כי הנהלת המוסדות אגודת חסידי חב"ד וצעירי אגודת חב"ד באה"ק נשארת כפי שהיא בלי שום שינויים.

ד. הננו מחזקים את ידי ראשי צאגו"ח שיילחמו בכל כוח ועוז לטיהור מוחלט של שמם ושם המוסד מכל הטענות והחשדות, ואנו תפילה כי בימים הקרובים יתברר כי אין בסיס לכל הטענות, וכפי שהתבטא כ"ק אדמו"ר – שענייני מסירה רח"ל תוצאתם הסופית היא שנהיה "חג הגאולה", ומתוך שמחה וטוב לבב.

ה. הננו קוראים לכל פעילי צאגו"ח ולכל השלוחים מנהלי בתי חב"ד ברחבי אה"ק להתחזק ביתר שאת וביתר עוז בכל הפעולות הקדושות בשליחות כ"ק אדמו"ר נשיא דורנו, ובכל פעולותיהם הברוכות לטובת עם ישראל כולו.

ועל זה באנו על החתום:

(חתימות הרבנים הגאונים, חברי בית דין רבני חב"ד באה"ק, הרב מרדכי שמואל אשכנזי, הרב יצחק יהודה ירוסלבסקי, הרב מנחם מענדל גלוכובסקי והרב בן ציון ליפסקר)

להורדת המכתב ב-PDF - לחצו כאן
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.