מערכת COL | יום ו' כסלו ה׳תשס״ח 16.11.2007

בי"ד רבני חב"ד ואגו"ח קוראים להתחזקות

בית דין רבני חב"ד ואגודת חסידי חב"ד קיימו אמש (חמישי) אסיפת חירום מיוחדת לנוכח המצב, בבית אגו"ח, 770, בכפר חב"ד ■ המשתתפים קיבלו שורת החלטות לטיפול במצב, והוקמו ועדות שירכזו את תחומי הפעילות השונים ■ הוחלט לפעול בכל הכוח כדי לסייע לראשי צאגו"ח לנקות את שמם ושם המוסד הקדוש מכל העלילות, ובמקביל להפעיל במלוא התנופה את כל הפעילויות להפצת התורה והחסידות ובראשם הפעילויות הקשורות בחג הגאולה י"ט כסלו וימי החנוכה לסיפור המלא
בי
האסיפה בראשות הרבנים: ירוסלבסקי, אשכנזי, ליפסקר וגלוכובסקי (צילום: COL)

מערכת COL

בית דין רבני חב"ד ואגודת חסידי חב"ד קיימו אמש (חמישי) אסיפת חירום מיוחדת לנוכח המצב, בבית אגו"ח, 770, בכפר חב"ד.

באסיפה השתתפו חברי בית דין רבני חב"ד, הרבנים יצחק יהודה ירוסלבסקי, הרב מרדכי שמואל אשכנזי, הרב מנחם מענדל גלוכובסקי והרב בן ציון ליפסקר. אליהם הצטרף גם הרב משה הבלין, רב העיר קריית גת. כמו כן השתתפו חברי אגודת חסידי חב"ד, הרבנים: יצחק גולדברג, מרדכי גורודצקי, נתן וולף, יוסף יצחק חיטריק, יעקב ליברמן, ישראל בוטמן, יוסף יצחק פיקרסקי, בנימין ליפשיץ ומזכיר אגו"ח הרב אריאל למברג. עוד השתתף באסיפה הרב אלימלך הרצל.

המשתתפים שמעו סקירה על המצב מפי סמנכ"ל צאגו"ח, הרב מרדכי הלפרין, מנהל אגף הסניפים, הרב נפתלי ליפסקר, ודובר חב"ד הרב מנחם ברוד.

המשתתפים דיברו על הצורך להמשיך במלוא המרץ את כל הפעילויות, ולחזק בשעה זו את המוסד הקדוש צעירי אגודת חב"ד, המוסד הראשון שהוקם על ידי הרבי, מתוך ביטחון ואמונה כי יו"ר צאגו"ח ואגו"ח, הרב יוסף יצחק אהרונוב, ויתר מעורבים בפרשה, יצליחו להזים את כל החשדות וההאשמות ולהוכיח את נקיון כפיהם, והצדק יצא לאור במהרה.

הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.