מערכת COL
|
יום כ"ב אלול ה׳תשס״ז
05.09.2007
חב"ד בגולדן ביטש זכתה לכתבה גדולה בעיתון
בעקבות ביקורו של מגיש התוכנית הפופולרית, מייק (מיכאל) שרמן, המוכר למליוני צופים ברחבי ארה"ב, בבית חב"ד גולדן ביטש במיאמי, הפועל ע"י השליח הרב שי עמר הוקדשה כתבה על חב"ד בגולדן ביטש בעמוד השער של מוסף עיתון המודפס ב-2 מליון עותקים. בתמונה גדולה שהודפסה בכתבה נצפה הת' דודי קפלין כשהוא מניח תפילין לכוכב הטלוויזיה לצילום הכתבה
![חב חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2007/09/5c2b74c8a9297_1546351816_news_main_gallery.jpg)
לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות - לקריאת כל התגובות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
1 תגובות
1.
this chai AMAR
כ"ב אלול ה׳תשס״ז
chai AMAR not SHACHAR