מערכת COL
|
יום כ"א אלול ה׳תשס״ז
04.09.2007
'קבוצה' תשס"ח: 250 בחורים נוסעים לניו-יורק
למעלה מ-250 בחורים מ-7 ישיבות חב"ד ברחבי הארץ (צפת, כפר-חב"ד, תורת אמת, קריית גת, מגדל העמק, בני ברק, בוכרים) יוצאים השבוע לניו-יורק, ללמוד שנה במסגרת 'קבוצה' תשס"ח בישיבת חב"ד המרכזית שבמרכז חב"ד העולמי-770, כך עולה מנתונים רשמיים שהועברו לידי מערכת COL ממשרדי הישיבות. שנת הקבוצה מתחילה באופן רשמי ביום שני ח"י אלול, והיא תסתיים בז' מר-חשוון תשס"ט. שכר הלימוד בשנת ה'קבוצה' עומד על 200$ לחודש, ובנוסף לכך, נדרשים הבחורים להפקיד סכום של 500$ פקדון במשרדי הישיבה
!['קבוצה' תשס 'קבוצה' תשס](https://col.org.il/files/uploads/crop/2007/09/5c2b749a67d86_1546351770_news_main_gallery.jpg)
תלמידי 'קבוצה' על רקע '770' (ארכיון)
לכתבה זו התפרסמו 2 תגובות - לקריאת כל התגובות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
2 תגובות
1.
Please DO NOT COME
כ"א אלול ה׳תשס״ז
There is nothing for you yo do here. Stay in Israel
Thank you
Thank you
2.
מנדי......
י"א תשרי ה׳תשס״ח
טוב לראות אותך..........