מערכת COL
|
יום י"ג אלול ה׳תשס״ז
27.08.2007
'בנק הפועלים' יארח את ילדי 'אור-שמחה'
לקראת השנה החדשה, 'בנק הפועלים' מארח 35 עמותות בבניינו המפואר. במסגרת התערוכה, ימכרו נציגי העמותות יצירות מקוריות פרי-עבודתם של ילדים, בני-נוער ומבוגרים חברי העמותות. בין היצירות שיוצעו למכירה: ציורי ילדים, עבודות-יד מקרמיקה, פסלים, עציצים, יינות שאת תוויות היין ציירו ילדי העמותה, שטיחי קיר, חפצי יודאיקה ועוד. ל-COL נודע, כי בין העמותות נמצאת גם פנימיית 'אור-שמחה' בכפר-חב"ד שילדיהם ימכרו חפצי אומנות.
!['בנק הפועלים' יארח את ילדי 'אור-שמחה' 'בנק הפועלים' יארח את ילדי 'אור-שמחה'](https://col.org.il/files/uploads/crop/2007/08/5c2b72f99dde4_1546351353_news_main_gallery.jpg)
חפצי אומנות. קמפוס "אור-שמחה" ממבט מלמעלה ● צילום אוויר: מאיר דהן, COL
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות