מערכת COL
|
יום ט' אלול ה׳תשס״ז
23.08.2007
הסנטור ליברמן רכש דירה, והזמין השליח לקביעת מזוזה
הסנטור היהודי יוסף ליבערמן רכש דירה בסטמפורד קונטיקט, לשם הוא מתכונן לעבור מביתו שבניו הייבן. דקות לאחר שחתם חוזה, הזמין הסנטור את השליח המקומי הרב ישראל דערען לבוא לסייע בקביעת מזוזות על הדלתות, ולקבל הדרכה כיצד להכשיר את המטבח. זה שנים שהסנטור עומד בקשרי ידידות עם הרב דערען. ליברמן שחזר זה עתה מביקור ממשלתי בהודו, סין ועוד מדינות באסיה הביע את התפעלותו מעבודת השלוחים בכל מקום. "אהבתי להשלוחים פשוט הולכת וגודלת - אין כמותם", אמר. • בקונטיקט הוא גנרל, עבור הרבי הוא חייל / מיוחד
![הסנטור ליברמן רכש דירה, והזמין השליח לקביעת מזוזה הסנטור ליברמן רכש דירה, והזמין השליח לקביעת מזוזה](https://col.org.il/files/uploads/crop/2007/08/5c2b726a17e5e_1546351210_news_main_gallery.jpg)
לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות - לקריאת כל התגובות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
1 תגובות
1.
חבל שחברו הטוב יאסר מת!
ט' אלול ה׳תשס״ז
ליברמן לא היה מוותר מלבקר אצל
ערפת,הרי הוא רץ אליו לפני איזה 6
שנים!!
ערפת,הרי הוא רץ אליו לפני איזה 6
שנים!!