מערכת COL
|
יום ו' אלול ה׳תשס״ז
20.08.2007
בית חב"ד קיבל בהתוועדות את חיילי גדוד צנחנים
בית חב"ד חברון ערך בשבוע שעבר מסיבת ברוכים הבאים מיוחדת לפלוגת צנחנים מגדוד 202 שהגיעה לשרת באזור. המסיבה נערכה באוירה חמה ולבבית בשילוב של בשרים על האש ודברי תורה וכמובן נישאו דברי חיזוק והוקרה לחיילים המשרתים בעיר האבות. יש לציין כי הפלוגה המוצבת בבסיס המתקנים ממוקמת על שטח השייך לאדמו"ר הריי"צ נ"ע.
![בית חב בית חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2007/08/5c2b71bba4052_1546351035_news_main_gallery.jpg)
לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות - לקריאת כל התגובות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
1 תגובות
1.
כל הכבוד
ו' אלול ה׳תשס״ז
חבד חברון אתם עושים עבודה מצוינת!!!!