לכתבה זו התפרסמו 8 תגובות - לקריאת כל התגובות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
8 תגובות
1.
יופי של טיול
ה' אלול ה׳תשס״ז
ייחודית ומקוריות ולאידך יוםי והנאה..
אמנם קעמפ צעירי השלוחים לא עשו קיאקים.. כי כווווווווולם רצו לעשות קיאקים, אמנם כפ"J ואורו לא עשו כי הם אחרו ולא הכניסו אותם אבל כווווווווווווווולם עשו, אז באו הנהלת קעמפ צעירי השלוחים והחליטו על משהו ייחודי, שיט בסירות קאנו, היה מדהים, שה גם בשיט, וגגגם בירדן, ודגם קופצים למים ופשוט כיף אדיר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אח,כ היו במסלול, אבל לא סתם, הליכה של שלוש שעות ובסוף מים, הם היו בנחל קיבוצים כולו מלא מים וגולשים בתוך ציורות פשוט חוויה אדירה מליאה בשטורעם.. ולאידך צריך גם יבש, אז מה לעשות,,, לא עושים סתם מסלול, הולכים לאיזה יער, עם אויר טוב ברמת הגולן ושם עושים פעילות ניוווט מדהימה...
בין לבין בארוחות עוצרים במצפה כזה או אחר, ובארוחת צהריים היו גם בבונקרים יפים בהר בנטל שבליווי הסבר ממדריך טיולים היה מדהים.. זה הקעמפ המיוחד במינו.. הכל שם מיוחד..
אמנם קעמפ צעירי השלוחים לא עשו קיאקים.. כי כווווווווולם רצו לעשות קיאקים, אמנם כפ"J ואורו לא עשו כי הם אחרו ולא הכניסו אותם אבל כווווווווווווווולם עשו, אז באו הנהלת קעמפ צעירי השלוחים והחליטו על משהו ייחודי, שיט בסירות קאנו, היה מדהים, שה גם בשיט, וגגגם בירדן, ודגם קופצים למים ופשוט כיף אדיר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אח,כ היו במסלול, אבל לא סתם, הליכה של שלוש שעות ובסוף מים, הם היו בנחל קיבוצים כולו מלא מים וגולשים בתוך ציורות פשוט חוויה אדירה מליאה בשטורעם.. ולאידך צריך גם יבש, אז מה לעשות,,, לא עושים סתם מסלול, הולכים לאיזה יער, עם אויר טוב ברמת הגולן ושם עושים פעילות ניוווט מדהימה...
בין לבין בארוחות עוצרים במצפה כזה או אחר, ובארוחת צהריים היו גם בבונקרים יפים בהר בנטל שבליווי הסבר ממדריך טיולים היה מדהים.. זה הקעמפ המיוחד במינו.. הכל שם מיוחד..
2.
יישר כוח
ה' אלול ה׳תשס״ז
כל הכבוד לקצין המנצח הת הנע לוי יצחק מקמל שהביא לניצחון גדול של פלוגת "הפצת המעייניות" עלה והצלח
החברים............
החברים............
3.
גצי
ה' אלול ה׳תשס״ז
כל הכבוד
4.
לוי מקמל
ה' אלול ה׳תשס״ז
אוה אוה אוה אוה אוה אוה אוטנשן צעירי השלוחים אוטנשן צעירי השלוחים אוטנשן לוי מקמל נפצעת ברגל לא ואתה מחליק בכיף? אוההההההה
5.
מנחם דרייפוס
ה' אלול ה׳תשס״ז
היית גדולללללללללל באמת נהנתי מכל רגע (בעיקר במלחמה )
שתמיד יהנו ממך כל הסובבים
ברוד אחד
שתמיד יהנו ממך כל הסובבים
ברוד אחד
6.
לוי ושמחה
ה' אלול ה׳תשס״ז
מה קורה? התאוששתם ממאורעות טיול היומיים
למשפיע לא נשכח ולא נסלח!!
למשפיע לא נשכח ולא נסלח!!
7.
מנחם דרייפוס
ו' אלול ה׳תשס״ז
אין עליך איןןןןןן!
נשמה טובה אתה ,טפו טפו עליך!
מחכים לך בתשרי...
נשמה טובה אתה ,טפו טפו עליך!
מחכים לך בתשרי...
8.
מנדי מינסקי ושניאור ונקרט!!!!!!!!!!!!!!
כ"ט אלול ה׳תשס״ז
אתם גדולים מהחיים חבר מהכתה