מערכת COL
|
יום י"ט אב ה׳תשס״ז
03.08.2007
ניו-יורק: ילדי קעמפ "גן-ישראל" ביקרו ב-770
מאות חניכי קעמפ "גן-ישראל" בפארקסוויל ניו-יורק ערכו אמש (חמישי) את הנסיעה המסורתית לרגל כ' אב, יום ההסתלקות של רבי לוי-יצחק נ"ע, אביו של הרבי. החניכים ואנשי הצוות עלו לאוהל הק', שם כתבו פ"נ והתפללו לשלום ארץ-ישראל ולאחר-מכן נסעו לבית-חיינו - 770 שם התפללו תפילת מנחה ושרו את המנוני הקעמפ כפי שהיה נעשה ב"ראלי" הקבוע. לאחר קריאת הי"ב פסוקים, הילדים קראו בקול-רם "הרחמן הוא יברך את בעל הבית הזה".
![ניו-יורק: ילדי קעמפ ניו-יורק: ילדי קעמפ](https://col.org.il/files/uploads/crop/2007/08/5c2b6cad816db_1546349741_news_main_gallery.jpg)
לכתבה זו התפרסמו 3 תגובות - לקריאת כל התגובות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
3 תגובות
1.
הרחמן...
י"ט אב ה׳תשס״ז
הייתי שם - לא אמרו "הרחמן" ב770 אלא "עד מתי".
2.
ל 1
י"ט אב ה׳תשס״ז
הייתי שם והכתב של COL אמר בשבילם
3.
ל1
כ"א אב ה׳תשס״ז
הרחמן איז אין בענטשן