מערכת COL | יום ט"ו אב ה׳תשס״ז 30.07.2007

16 שנה לריקודים הסוערים בט"ו באב תשנ"א / מיוחד

בתאריך ט"ו באב תשנ"א אמר הרבי, כי מאחר שהיום נקרא "יום-טוב", לכן זה קשור גם ב"משתה", כמו בכל יום-טוב אף שלא מצינו בפירוש שינהגו כך ■ באותה שנה התקיימו בישיבת 'תומכי-תמימים' המרכזית בכפר-חב"ד ריקודים שלא נראו שם מעולם ■ לפני חודש ימים, פורסם ב-COL קטע וידאו קצר מאותם ריקודים סוערים. הקטע ריגש חסידים רבים שנזכרו באותו מעמד נוסטלגי ■ היום, ט"ו באב, 16 שנה לאחר אותו מעמד, מתכבד COL להגיש קטע וידאו בן 50 דקות שיכניס אותכם לאווירה המיוחדת ■ הגולשים מוזמנים לזהות דמויות ולהוסיף זכרונות לצפייה בוידאו 
16 שנה לריקודים הסוערים בט
וידאו מומלץ. מסביב לשעון: הרב דב אלרואי ע"ה, הרב מענד'ל פוטרפאס ע"ה, הרב זוסיק ריבקין ע"ה והרב אברהם לידר ע"ה • צילום וידאו: שמואל בן צבי, COL
ריקודים בעקבות ההתוועדות. בתאריך ט"ו באב תשנ"א אמר הרבי, כי מאחר שהיום נקרא "יום-טוב", לכן זה קשור גם ב"משתה", כמו בכל יום-טוב אף שלא מצינו בפירוש שינהגו כך. באותה שנה התקיימו בישיבת 'תומכי-תמימים' המרכזית בכפר-חב"ד ריקודים שלא נראו שם מעולם.

לפני חודש ימים, פורסם ב-COL קטע וידאו מאותם ריקודים סוערים. הקטע ריגש תושבים רבים מכפר-חב"ד שנזכרו באותו הלילה. "תענוג לראות. היו כאלה ימים בליובאוויטש, ככה זה יראה כשמשיח יבוא", כתב אחד הגולשים.

גולש אחר כתב: "תענוג לקראות מחזות של חסידים, איך שכולם כולם רבנים ומשפיעים וחסידים מקיימים הוראה של הרבי כפשוטו ממש. תראו את כל הוידאו למען ידעו דורותיכם, מתי נזכה שוב לראות את הרב אשכנזי שליט"א עומד על השולחן ומחלק משקה".

היום, 16 שנה לאחר אותו מעמד, COL מתכבד להגיש 50 דקות של וידאו מאותו מעמד, בו נראים מאות חסידים, רבנים ומשפיעים, חלקם כבר אינם בין החיים.

הגולשים מוזמנים לצפות באירוע המשמח, לזהות דמויות ולהוסיף זכרונות.

 לצפייה בחלק הראשון - לחצו כאן או כאן

 לצפייה בחלק השני -
לחצו כאן או כאן
הוסף תגובה
14 תגובות
1.
COL... YOU THE BEST
ט"ו אב ה׳תשס״ז
ITS AMEZING
2.
שאלה
ט"ו אב ה׳תשס״ז
מה הרב ליסון עושה?
3.
יליד הכפר
ט"ו אב ה׳תשס״ז
אני גר היום רחוק מהכפר אבל ליבי מתגעגע לימים אלו, אנא חסידים אין ספק שהתקופה הזו זה לפני הגאולה, לאחר שהגאולה תבוא נשאל את עצמינו איך לא השכלנו להיות באחוות חסידים כזו דקה לפני, נכון זה קשה מאוד כי "הוא" טועה ומטעה וכו וכו אבל הרבי בכל זאת ישאל אותנו לא יכולתם? לא יכולתם? ואנו נבכה ונאמר יכולנו אבל לא רצינו. חסידים בוא נתעשת ונסתכל על כזה וידאו וננסה לחיות אותו גם היום כי מחר זה יהיה כך אבל זה כבר לא יהיה חכמה כי זה יהיה אחרי הגאולה. טיירע ברידער בואו נעשה נחת רוח לאבא שלנו, אין כמו לשבת יחד. הייתי פעם במבצעים והגיע אלי שמאלן שהיה לי קשה לדבר איתו עקב ההתקפות שלו אבל הקשבתי בסבלנות ואח"כ נפתחנו לדבר כמה שעות.. האם אי אפשר לעשות את זה בין חסידים שבכל זאת ולמרות אין להם ענין משותף? הרי גם המשיחיסט וגם האנטי בתוך תוכם אוהבים את הרבי, אז נכון שקשה מאוד להסתדר אבל תאמינו לי אם ננסה להקשיב אחד לשני וכמו שאומרים "תן לו להוריד את המים" פתאום תראה שיש לו גם הרבה ולא רק זה אלא תראו שאפשר להתקרב אחד לשני וכל אחד יוותר קצת. אני מקווה שהשפעתי על עצמי בכתיבה הזו ואולי על עוד מישהו הלוואי...
4.
התמונה הראשונה
ט"ו אב ה׳תשס״ז
בתמונה למעלה ביחד עם הרב לידר ע"ה נראה ר עמוס קרניאל שיחי
5.
ל 2
ט"ו אב ה׳תשס״ז
מה עושה ? מפזז ומכרכר !
6.
ל 2
ט"ו אב ה׳תשס״ז
הרב ליסון עושה בדיוק מה שאתה חושב..... חלמאי
7.
מדהים ומרתק
ט"ו אב ה׳תשס״ז
למה לא רוקדים היום????!!!!!
8.
עוד חסידים שאבדו מהעולם
ט"ו אב ה׳תשס״ז
הרה"ח מאיר פריימן הרה"ח גורביץ הרה"ח בורגן ע"ה
9.
נראים
ט"ו אב ה׳תשס״ז
הרב אהרון הלפרין. וכן די חסידשע חברי וועד הרבנים חדד וגלבשטיין . ומחיים לחיים הרב משה ליפש .עליו השלום .
10.
הכפר היה פעם חסידי
ט"ו אב ה׳תשס״ז
איפה הימים שכל הכפר היו חסידשע . ללא גינוני כבוד אלא חסידים כפשוטם .
11.
בהחלט היסטוריה!
ט"ז אב ה׳תשס״ז
בהחלט היסטוריה,אני נזכר בזה ועוברות בי בצמרמרות.
12.
הצדיק
ט"ז אב ה׳תשס״ז
שמואל ליסון פעם היתה גדול(צדיק) וגם היום כמובן ממשפ מזרחי
13.
שלימי מענדי וגרשון אברגל
י"ז אב ה׳תשס״ז
רוקדים , כמו תמיד. הגיע הזמן לחזור הביתה
14.
ל2
ו' אלול ה׳תשס״ז
הרב ליסון שיחי מתקרב לתזמורת בתור כנר. אם תשימו לב לתנועת היידים תראו שהוא כאילו מנגן בכינור. כמובן הכל נעשה מתוך שמחה פורצת גדר. ותודה רבה למוליק ריבקין על כל קטעי הווידאו המרגשים האלה. היינו שמחים אם זה היה יוצא בצורת דיסקים, כדי לחשוף את כלל הציבור אל הימים היפים והטובים האלה שהיו בכפר, ומי יודע, אולי יחזרו?
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.