מערכת COL
|
יום ח' אב ה׳תשס״ז
23.07.2007
'היו ימים'
היום (שני) ליוו מאות תושבי כפר-חב"ד למנוחות את הרב אברהם לידר ע"ה שנפטר הבוקר. הרב לידר עסק עשרות שנים במבצעי-הקודש של הרבי בבסיסי צבא, בקיבוצים, בשדה-התעופה 'בן-גורין' וברחובות הערים. בתמונה: הרב לידר מניח תפילין לחייל צה"ל. עוד במדור 'היו-ימים':• מרדכי בן-דוד סנדק ב'פר"י'• בקשה נפשית של חסיד לרבי• תמונה נדירה של הרבי עולה לתורה
!['היו ימים' 'היו ימים'](https://col.org.il/files/uploads/crop/2007/07/5c2b6968cf95c_1546348904_news_main_gallery.jpg)
'היו ימים'. הרב לידר ב'מבצע תפילין' לפני עשרות שנים • צילום: שמואל בן צבי, COL
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות