מערכת COL
|
יום ד' אב ה׳תשס״ז
19.07.2007
מינסוטה: תלמידי הישיבת קיץ סיימו את הרמב"ם
סיום מחזור הכ"ה של לימוד הרמב"ם נערך בישיבת קיץ של חב"ד במינסוטה בהשתתפות למעלה מ-200 איש ובניהם עשרות חניכי הקעמפ, המדריכים ומספר מאנ"ש שהגיעו במיוחד מהעיר הסמוכה. את האירוע כיבדו בנוכחותם השליח הראשי למינסוטה הרב משה פלער, אורח הכבוד הרב שמואל קפלן, שליח חב"ד במרילנד, וראש העיר פריבורן מר מארק גרובן שהודה למשתתפים על שבחרו לעשות את הקיץ דווקא בעירו.
![מינסוטה: תלמידי הישיבת קיץ סיימו את הרמב מינסוטה: תלמידי הישיבת קיץ סיימו את הרמב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2007/07/5c2b683e45978_1546348606_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות