מערכת COL
|
יום כ"ג תמוז ה׳תשס״ז
09.07.2007
מחנכים מחו"ל נרשמים לוועידה הארצית השנתית
מארגני וועידת המחנכים הארצית השנתית ה-19 של צעירי-חב"ד מדווחים כי מחנכים ומורים רבים מחו"ל נרשמים לוועידה שקנתה לה שם בקרב מחנכי חב"ד בארץ ובתפוצות. מנהל הוועידה הרב נפתלי רוט מסר ל-COL כי הועידה תתקיים אי"ה בימים י'-י"א-י"ב מנחם אב במלון ניר עציון שלמרגלות הרי הכרמל, והיא תוקדש להשמת המטרה שהציבו לעצמם "הפיכת בעיה לאתגר".
![מחנכים מחו מחנכים מחו](https://col.org.il/files/uploads/crop/2007/07/5c2b652880726_1546347816_news_main_gallery.jpg)
מנהל הוועידה הרב נפתלי רוט עם יו"ר צאגו"ח ואגו"ח הרב יוסף-יצחק אהרונוב
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות