מערכת COL
|
יום כ' תמוז ה׳תשס״ז
06.07.2007
רבבות נענו וקראו 5 מזמורי תהילים להשבת החטופים
רבבות בני-אדם נענו לקריאה לאמירת תהילים להשבת החיילים החטופים: אודי גולדווסר, אלדד רגב וגלעד שליט, הנתונים בצרה ובשביה, במלאות שנה לחטיפה. ל-COL נודע, כי הגורם המרכזי, באמצעו נענו הרבבות לקריאה, הינו הדואר-האלקטרוני. מאחורי היוזמה עמדה קהילת חב"ד בעין-כרם בתמיכת משפחות גולדווסר, רגב ושליט. כזכור, כפי שדווחנו, התבקש הציבור בישראל לקרוא 5 מזמורים בלבד, במהלך צום י"ז בתמוז.
![רבבות נענו וקראו 5 מזמורי תהילים להשבת החטופים רבבות נענו וקראו 5 מזמורי תהילים להשבת החטופים](https://col.org.il/files/uploads/crop/2007/07/5c2b65064eec4_1546347782_news_main_gallery.jpg)
שנה לחטיפה. מימין: גולדווסר, רגב ושליט • צילום: ארכיון
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות