מערכת COL
|
יום י"ט תמוז ה׳תשס״ז
05.07.2007
הרב סלבטיצקי אורח שלוחי השרון בהתוועדות איזורית
שלוחי הרבי בשרון ומקורביהם, מוזמנים להתוועדות מקורית ומיוחדת לימי בין המיצרים, עם שליח הרבי לאנטוורפן - בלגיה הרב שבתי סלבטיצקי. ההתוועדות תתקיים בפרדסיה, בבית הכנסת הגדול אוריה" רחוב הרימון ביום שני כ"ג תמוז בשעה 20:30. הרב מאיר מור יוסף מנהל בית חב"ד פרדסיה מוסר, כי מטרת ההתוועדות היא לאפשר לשלוחים להביא את מקורביהם להתדבק בלחלוחית החסידית. ההתוועדות מתאפשרת ומתארגנת הודות לעבודה משותפת של בתי חב"ד בצפון השרון - פרדסיה, אבן יהודה, כפר יונה, קדימה וצורן, וה'רשת' ותורת חב"ד לבני הישיבות.
![הרב סלבטיצקי אורח שלוחי השרון בהתוועדות איזורית הרב סלבטיצקי אורח שלוחי השרון בהתוועדות איזורית](https://col.org.il/files/uploads/crop/2007/07/5c2b64baac174_1546347706_news_main_gallery.jpg)
.
לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות - לקריאת כל התגובות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
1 תגובות
1.
מה עם הקלטות..?!??!
כ' תמוז ה׳תשס״ז
למה לא מקליטים ארועים כאלה לטובת הציבור כולו................?!?!?!?