מערכת COL
|
יום י"ח תמוז ה׳תשס״ז
04.07.2007
פצועות קל בתאונת דרכים; בחור נוסף במצב קשה
קבוצת בנות העובדות כמדריכות במחנה קיץ יומי "קעמפ גן ישראל" של חב"ד באוהיו הייתה מעורבת השבוע בתאונת דרכים. נהג בלתי-אחראי התנגש ישירות ברכבם וגרם נזק רב לרכב. ב"ה, הבחורות החב"דיות יצאו בשלום-יחסי. אחת מהן, חיה-מושקא בת ברכה-רחל, ילידת קראון-הייטס, סבלה מהלם אולם חוזרת לעצמה, לעדות בני המשפחה שנסעו להחזירה הביתה. מדריכה אחרת שברה את ידה. מקרה נוסף שאירע באחרונה: דב בן מרים, בחור בן 21 היה מעורב בתאונת דרכים קטלנית ומוגדר במצב קשה. המשפחות מבקשות מהציבור להוסיף בתהילים עבורם.
![פצועות קל בתאונת דרכים; בחור נוסף במצב קשה פצועות קל בתאונת דרכים; בחור נוסף במצב קשה](https://col.org.il/files/uploads/crop/2007/07/5c2b64ab12b95_1546347691_news_main_gallery.jpg)
(אילוסטרציה)
לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות - לקריאת כל התגובות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
1 תגובות
1.
טעות בשם
י"ט תמוז ה׳תשס״ז
השם של הבחור זה דוב בן מרים ציפרא