מערכת COL
|
יום ט"ז תמוז ה׳תשס״ז
02.07.2007
הרב שוסטרמן התוועד עם אנ"ש בשיקגו
בית חב"ד בשיקגו ערך התוועדות לכבוד י"ב תמוז בה אורח הכבוד היה השליח לבברלי הילס הרב יוסף יצחק שוסטרמן. את ההתוועדות פתח השליח הראשי לאילינוי, הרב דניאל מוסקוביץ שעמד על המשמעות המיוחדת של היום בו יצא אדמו"ר הריי"צ נ"ע מבית הסוהר. הרב ברוך אפשטיין, רב בית הכנסת 'בית מנחם' עורר את הקהל להפיק את לקחי היום המיוחד על ידי קבלת החלטות טובות בחיי היום יום, והסביר כיצד ניתן ליישם את המושג של "מסירות נפש". ההתוועדות נמשכה עד אור הבוקר בהשתתפות קהל רב וביניהם השלוחים הרב בנימין שיימן, הרב שלום בער רייצעס והרב משה וולף.
![הרב שוסטרמן התוועד עם אנ הרב שוסטרמן התוועד עם אנ](https://col.org.il/files/uploads/crop/2007/07/5c2b64289f00f_1546347560_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות