"רשת בתנופה": כעת להורדה ב-COL
![](https://col.org.il/files/uploads/crop/2007/07/5c2b63e14fceb_1546347489_news_main_gallery.jpg)
מאת חיים ברון, כתב COL
לרגל הנחת אבן-הפינה לבניין החדש של 'רשת אוהלי יוסף-יצחק - ליובאוויטש' בכפר-חב"ד, יצא-לאור הגיליון הראשון של "רשת בתנופה", המודפס על 24 עמודי כרומו צבעוניים.
בגיליון החדש, סקירה נרחבת על שלל היוזמות של ה'רשת' שנערכו במהלך השנה האחרונה, ציטוטים משיחות של הרבי על המוסד, סקירה מרתקת, על פעילות מחלקת ההוצאה-לאור ועוד שלל נושאים.
בפתח-דבר, תחת הכותרת "החינוך שהופך את חיי המשפחה", כותב בין-היתר סמנכ"ל ה'רשת', ר' שמואל ביסטריצקי:
"בשבועות הקרובים צפויים מאות גני-הילדים ובתי-הספר של 'רשת אהלי יוסף-יצחק - ליובאוויטש' לסיים את שנת הלימודים תשס"ז. ישנן משפחות ששנה זו תחרט אצלן כמפנה-דרך בחייהן, זאת לאחר ששלחו את ילדיהן לאחד מגני-הילדים או בתי-הספר של חב"ד וראו את פירות ההצלחה.
"לא סוד", ממשיך הרב ביסטריצקי, "כי לילדים ישנה השפעה חזקה מאוד על אורח-החיים. הסיפורים על אותם הורים השולחים את ילדיהם למוסד חב"ד וכעבור מספר חודשים מתחילים להדליק נרות-שבת וכו' - חוזרים על עצמן, כל פעם בויראציה שונה.
"ישנן משפחות שהסלוגן 'חינוך חב"ד נותן יותר', אומר להם הרבה יותר מסלוגן... חייהן למעשה השתנו מן הקצה אל הקצה. אם בהתחלה הן התנגדו, בהמשך, הם שיתפו-פעולה עם הילד ואף "שמעו" להוראותיו. והכול - בגלל החינוך השורשי, העמוק והמיוחד, אותו הוא מקבל במוסד החב"די".
הגיליון החדש נערך על-ידי הת' מנחם כהן.
• להורדת הגיליון "רשת בתנופה" - לחצו כאן לתרומה מקוונת לרשת אהלי יוסף יצחק: לחצו כאן
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
צריך לפרסם אותם