מערכת COL
|
יום ט' תמוז ה׳תשס״ז
25.06.2007
שבת חיזוק למשפחות מגורשי גוש-קטיף
בית חב"ד יוצאי חבל-עזה בהנהלת הרב יגאל קירשנזפט מארגן "שבת חיזוק" לזוגות מקרב מגורשי גוש-קטיף. התוכנית המיוחדת תתקיים השבת, פרשת בלק בהשתתפות כ-22 משפחות במכון 'אסנט' בצפת. הרב קירשנזפט מסר ל-COL כי "בתוכנית לארגן כעשרה שבתונים מעין אלו לסוגי האוכלוסיה השונים בהתאם לתקציב".
![שבת חיזוק למשפחות מגורשי גוש-קטיף שבת חיזוק למשפחות מגורשי גוש-קטיף](https://col.org.il/files/uploads/crop/2007/06/5c2b623f580a5_1546347071_news_main_gallery.jpg)
פעילות במכון 'אסנט' (ארכיון)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות