מערכת COL
|
יום ט' תמוז ה׳תשס״ז
25.06.2007
בקרני שומרון ציינו את יום ההילולא
ביום חמישי, ה' תמוז נערכה התוועדות לכבוד יום ההילולא של הרבי בבית חב"ד קרני שומרון. ההתוועדות נפתחה ע"י הרב יצחק יהונתן כהן מנהל בית חב"ד שסיפר סיפורים על הרבי, וכן על התקופה בה הוא היה בחור ובא לבקר אצל הרבי. אחריו התוועד עם הקהל האורח הרב דוד מאיר דרוקמן רבה של קרית מוצקין שדיבר על המסר של הרבי למצב הביטחוני של היום. בהמשך דיבר אל הקהל הרב יצחק הלוי רבה של קרני שומרון על ההשראה שהרבי נותן לכולנו ועל הניגון הפנימי של כל אחד ואחד. באירוע השתתפו כ-100 איש, וביניהם ראש מועצת קרני שומרון מר הרצל בן ארי. האירוע לווה בליווי מוסיקלי מאת ויקטור, אבי ויוסי ממקורבי בית חב"ד כפר סבא.
![בקרני שומרון ציינו את יום ההילולא בקרני שומרון ציינו את יום ההילולא](https://col.org.il/files/uploads/crop/2007/06/5c2b61e2f110d_1546346978_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות