מערכת COL | יום ד' תמוז ה׳תשס״ז 20.06.2007

נפטרה פצועת התאונה: הגב' אסתר שיינדל פרוש ע"ה

הלילה נפטרה הגב' אסתר שיינדל פרוש ע"ה, כבת 50, שנפצעה לפני כשבוע באורח קשה מאוד בתאונת דרכים סמוך לרחוב בר אילן בירושלים. התאונה אירעה כאשר רכב פגע בה בעת שצעדה על המדרכה ליד ביתה. היא פונתה לבית הרפואה 'הדסה עין כרם' במצב קשה. הגב' פרוש הינה חסידת חב"ד מירושלים, אלמנתו של הרב אלעזר פרוש ע"ה שנפטר לפני כשנה, וביתו של יבלחט"א הרב שמואל שניאורסון. המנוחה לא הותירה אחריה ילדים. הלוויתה תצא מביתה רחוב חנה 15 ירושלים בשעה 2:30 לעבר הר הזיתים. ברוך דיין האמת.
נפטרה פצועת התאונה: הגב' אסתר שיינדל פרוש ע

 

הוסף תגובה
13 תגובות
3.
צריכים משיח
ד' תמוז ה׳תשס״ז
המקום ינחם אתכם משיח נאו!
4.
נורא!!!!!
ה' תמוז ה׳תשס״ז
בשורות איוב המנוחה גידלה יתומה שנים בביתה המקום ינחם אתכם בתוך שאר אבלי ציון וירושלים ולא תוסיפו לדאבה עוד על החתום ילדת גן לשעבר שהתחנכה על ידה
5.
MOSHIACH NOW!!
ה' תמוז ה׳תשס״ז
עד מתי?????????
7.
תנוחמו משמיים
ה' תמוז ה׳תשס״ז
די לצרות! עד מתי? חייבים משיח!!!!!
8.
ברוך דיין האמת
ה' תמוז ה׳תשס״ז
חסידת ה' אמיתית
9.
למשפחה היקרה, ובמיוחד לפייגי
ה' תמוז ה׳תשס״ז
המקום ינחם אתכם... ושלא תדעו עוד צער. חברה.
10.
פייגי
ה' תמוז ה׳תשס״ז
פייגי. אנו חברותיך לספסל הלימודים כואבות מאוד על הבשורה המרה כולנו משתתפות בצערכם. המשיכי להיות חזקה כמו שאת. אוהבות ותמיד לצידך...מחזור ל"ה. שבעז"ה נזכה להתגלותו המיידית של הרבי נשיא דורינו ויקויים היעוד "הקיצו ורננו שוכני עפר" והיא בתוכם. אמן!!!
11.
דיייייייייייייי
ה' תמוז ה׳תשס״ז
ברוך דיין האמת!! אמאלה!! היא היתה העוזרת בגן איפה שהייתי!!!!!!!!!!!!!! חייבים משיח!!!! אבל עכשיו!!!!! דיייייייייייייייייי עד מתי?!?!?!?!?!
12.
ברוך דין האמת
ה' תמוז ה׳תשס״ז
מעבר לים ממרחקים שולחים אנו תנחומים כוחה אצלינו היה-בלי הרף מי יתן וליד כסא הכבוד-פי אלף יידישע מאמע בכל המובנים רעש תדאג לעשות במרומים הקב"ה לקחת לנו את אסתר המלכה עד מתי??? רוצים כבר את הגאולה!!! משפחות רכטשפר ורויטמן ניו יורק
13.
אסתר אסתר....
ה' תמוז ה׳תשס״ז
איכה ישבה בדד..... שבר יגון ובצער עמוק שרויים אנו יום לשמע הבשורה המרה.... מאז שאני זוכרת את עצמי אני זוכרת אותך אסתר..... כמו אמא אמיתית, זכרונות מתוקים מהגן, מתערבבים בדמעות, איך עבדת בצוותא עם הגגננת רותי ולאחר מכן עם חווה. המסירות הדאגה והאכפתיות..... את כל כולך מסרת בדאגה לילדים, לילדות הגן ולאחייניך המקסימים, אני לא יכולה לחשוב עלייך כעל משהו שהיה.... אמנם לא פגשתי אותך כבר כמה שנים(שנים בהם עברת סבל ומכאוב , עד הרגע המר בו איבדת את בעלך היקר.) אבל דמותך חיה למול עייני. אסתר לכי אליו, אל הקב"ה....כן אני יודעת שאת קרובה אליו מאוד.... לכי אליו יחד עם חיילה אחותך ופערל וכמובן אמך הצדקת.... ותרעישי שם עולמות....שהתגלה כבר משיח ויבנה בית המקדש.... אנחנו רוצים לראות אותך איתנו תכף ומיד ממש "הקיצו ורננו שוכני עפר"
14.
רחל
ה' תמוז ה׳תשס״ז
עד מתי אלוקים ?עדמתי ? האישה הזאת עשתה רק מעשים טובים עד מתי?זה מספיק משיח נאו!
15.
ברוך דיין האמת
ה' תמוז ה׳תשס״ז
פיגי וחני המקום ינחם אותכם תהיו חזקות ושניזכה כבר עכשיו להתגלות מלך המשיח ונוכל לראות את כולם חזרה יחד איתנו כיתות ח בית חנה ירושלים
16.
שכנים לשעבר
ה' תמוז ה׳תשס״ז
היא הייתה אשה בעלת חסד מיוחדת, כבר בתור בחורה עזרה לנו בימים קשים, לקחה וטיפלה בילדינו, במסירות, וכל הזמן בשאלה מה אפשר לעזור , חבל על דאבדין, של אישיות כזו , מן השמים תנחמו ף כל המשפחה.
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.