מערכת COL | יום א' תמוז ה׳תשס״ז 17.06.2007

מחללי שמו של הרבי מסתתרים מאחורי אנונימיות

כואב הלב שערב יום ההילולא של הרבי נאלצת חב"ד להתמודד עם פרובוקציה מבישה ומזעזעת, שנועדה לחלל את שמו הקדוש של הרבי דווקא בליל יום ההילולא ■ הגורמים האנונימיים, שיזמו את "חגיגת הברים", שעליה דיווחנו ביום שישי, מפרסמים עכשיו מודעות מטורפות באתרי הזוהמה של בתי המרזח, והצליחו להכניס בכמה מקומות את ההודעה ההזויה ששיגרו ■ חסידות חב"ד מבהירה שאין ליוזמה הזאת שום קשר לשום גורם חב"די ולאף אחד ממוסדות חב"ד, ואין זו אלא פרובוקציה  לסיפור המלא      עוד בנושא: לחצו כאן
מחללי שמו של הרבי מסתתרים מאחורי אנונימיות
פעולה נמרצת שנקט אגף דוברות חב"ד הצליחה להבהיר לרובם ככולם של כל-התקשורת, שיוזמה זו אינה קשורה לחב"ד, וכל מטרתה לחלל את שמו הקדוש של הרבי. בעקבות זאת נמנע הפרסום ברוב כלי התקשורת.

אולם הבוקר הצליחה הידיעה להסתנן לכמה אתרי אינטרנט, ואין לנו אלא להתפלץ מגודל החרפה, כאשר היום הגדול והקדוש ג' בתמוז נקשר עם "דיילות" שיחלקו משקאות "חינם על חשבון חב"ד" בעשרות בתי מרזח רח"ל.

מופיעים שם עוד פרטים מזעזעים שאי אפשר להעתיקם באתר חב"די.

אתרו של יואב יצחק מביא לפחות את התגובה שהתפרסמה באתר COL, "ששום גורם חבדי אינו קשור למעשה הנבזה, ואין זה אלא פרובוקציה של גורמים שכל מטרתם להכפיש את שמו של הרבי ושל החסידות".

ואילו באתר של 'מעריב' מסתיימת הידיעה במילים המעציבות: "ואנחנו שואלים: מה היה אומר על זה הרב'ה?".

יצויין כי משרד יחסי הציבור שנשכר כדי לפרסם את היוזמה המטורפת העביר הודעות לעיתונאים בעיצומו של יום השבת קודש. עבירה גוררת עבירה!

הבהרה:

למרות שעדיין לא נחשפה זהותם של יוזמי הפרובוקציה ומי מממן אותה, הרי מבירור שעשינו עולה כי משרד הפרסום וחברת ההפקות העוסקים בשיווק העניין אינם קשורים לעצם היוזמה, אלא הם מבצעים עבודה תמורת תשלום, ככל חברה מקצועית. אפשר להבין את הסערה האוחזת בחסידי חב"ד למראה הביזוי הגדול של הרבי, אך החברות הללו אינן הכתובת לביטוי המחאה והזעזוע.

יש לאתר את הגורמים שיזמו את המעשה ואת מי שמשלם בעבורו ולהפנות את המחאה לעברם (כמובן, מחאה חוקית ולגיטימית בלבד).
הוסף תגובה
27 תגובות
1.
למה אין תגובה רישמית?
א' תמוז ה׳תשס״ז
איש לא יודע מי הם המארגנים. אבל גם איש אינו יודע מי מגיב בשם חסידות חב"ד ומכחיש את היוזמה?
2.
האתרים הורידו
א' תמוז ה׳תשס״ז
את הכתבות.
3.
אני לא מתפלא
א' תמוז ה׳תשס״ז
המשיחיסטים כבר מזמן חצו את הקווים של שפיות וכבוד חב"ד... אז עכשיו חוצים עוד קו אדום. באמת אין להם גבולות. אוי רבי! למה זה מגיע לך!!!!!!
4.
שערוריה
א' תמוז ה׳תשס״ז
הדבר נורא ואיום אנו מוחים! בכל תוקף על חילול כבוד הרבי זי"ע
5.
תפסיקו לטייח
א' תמוז ה׳תשס״ז
לפי כל הסימנים זה ברור מעשה של המשיחיסטים. אבי פיאמנטה שר בג'ינגל וכל הנוסח של הכתבה זה הסגנון שלהם. זה גידולי הפרא שגידלו אלו שהרסו הסמכות של הרבנים ונתנו עידוד לכל צרוע וכל זב לעשות ככל העולה על רוחו ובאישור ש"פתח אג"ק וקבל תשובה" (לפי דעתו העקומה).
7.
למה המשיחיסטים?
א' תמוז ה׳תשס״ז
למה מוציאים לעז למה מכפישים לני שיודעים המשיחיסטים לא יעשו דבר נוראי שכז ה
8.
מה הקשר משיחיסטים?
א' תמוז ה׳תשס״ז
ל3: על תאשים את המשיחיסטים. המשיחיסטים הם חלק ניכר מחב"ד וצריך להפסיק עם הדמגוגיה הזאת שבכל פעם מכפישים ציבור שלם. כזה מעשה שפל רק פרובקטור או משוגע עושה
9.
בקשה מר אבי פיאמנטה
א' תמוז ה׳תשס״ז
אנא צא לתקשורת והכחש שזהו קולך בגינגל המזויע הזה! כל עוד לא הוכחש זה בהחלט נשמע אתה!
10.
ל 5 : חשוב!
א' תמוז ה׳תשס״ז
זה לא בטוח שאבי פיאמנטה והילד ששר נתנו את הסכמתם לגינגל. הגינגל הזה מוכר מרדיו מבשר טוב . מי שעשה את הגינגל המכוער הנוכחי (משיח אתה המלך ... נותנים בראש ) עשה עיבוד המבוסס על הגינגל המקורי. משיחיסט שמתבייש
11.
מי אמר שזה חבדניקי"ם
א' תמוז ה׳תשס״ז
כידוע המעשה השפל שעשו המתנגדים ששילמו הון עתק לפרסם בעיתונים נגד הרבי עד שלא הגעיו למסקנא כל שהיא מי עומד מאחרי שאף אחד לא יסיק מסקנות
12.
להפיל את חב"ד על הקרשים
א' תמוז ה׳תשס״ז
חב"ד היום ידועים כמי שיכולים להפוך עולמות (בזכות הרבי) לכל מטרה שהיא לוקחת לעצמה (מטרה צודקת) ואני בטוח שיש אנשים לאו דוקא דתים: מהממשלה, שמלאנים, שב"כ... מי יודע עוד כמה מעורבים שזה לא ממש מתקבל אצלם בסבר פנים יפות וכל הפרובוקציות האלו הם רק להפיל אותנו על הקרשים
13.
תירגעו
א' תמוז ה׳תשס״ז
כבר הוכח שזה פרובוקציה חיצונית. מה הקטע להאשים חלק מתוך חסידי חב"ד - משיחיסטים? סתם דמגוגיה ורשעות. ושימו לב למה שכתב מגיב 11.
14.
הולכים מטירוף לטירוף
א' תמוז ה׳תשס״ז
אנחנו התרגלנו לחגיגת טירוף, שכל פעם צץ שגעון חדש, אנחנו מנידים בראש, ואחרי זמן מתרגלים. רק שבינתיים הופכת חב"ד בעיני העולם כולו לתנועה שנטרפה דעתה. ואם לא נעצור את זה סוף סוף ונחזור למצב נורמלי, כמו שחסידות חב"ד צריכה להיות, זה לא יהיה הטירוף האחרון.
15.
ידוע
א' תמוז ה׳תשס״ז
המארגנים הם שני משיחיסטים המתפללים כח בוקר בצמח צדק ברובע היהודי בירושלים ניתן לברר זאת
16.
הרב ברוד הגיב חזק ברדיו קול חי
א' תמוז ה׳תשס״ז
כל הכבוד על הדברים הברורים!
17.
יש עכשיו לחץ להוריד אותם מזה
א' תמוז ה׳תשס״ז
המשיחיסטים היותר נורמלים מבינים איזה מכה הולכים המטורפים שלהם להכניס להם, ולכן הם עובדים עכשיו לשכנע אותם לרדת מהענין. אבל שיזכרו שהם בעצמם בשלו את הדיסה הזאת ועכשיו הגולם קם על יוצרו.
18.
ל-15
א' תמוז ה׳תשס״ז
איך בדיוק?! כל עוד לא הוכחה אשמתו של הנאשם הוא חף מפשע, זו סתם אמרה שכמה מבאי COL צריכים לזכור אותה!
19.
זה לא הסגנון שלהם
א' תמוז ה׳תשס״ז
אני מתנגד בתוקף למשיחיזם, אבל הפעם לענ"ד זה לא הסגנון שלהם. לי נראה שזה איזה חילונים תפסו טרמפ על יום ההילולא כדי לעשות איזו פרסומת מחוצפת או פשוט לצחוק על חב"ד. ה ישלח להם רפואה שלמה.
20.
עד מתי? די והותר!
א' תמוז ה׳תשס״ז
ידוע לי על מישהו קיצוני בחיפה שעשה השנה מסיבת דאנס (!) לכבוד הרבי! כך פירסם בכל לוחות המודעות בחיפה תחת הכותרת "מסיבת דאנס". וחולק שם אלכוהול לנערים עד שההורים נזדעקו למקום! חסידים יקרים, זה לא מהיום.. וזה לא די והותר?, באו ביחד נשים קץ לתופעה הזאת!
21.
מחילה
ב' תמוז ה׳תשס״ז
לא מבין מה בדיוק הבעיה? מה הלא טוב בזה שעם ישראל יגיד לחיים
22.
למה סתם להאשים!!!
ב' תמוז ה׳תשס״ז
אפשר לחשוב שהמשיחסטים הם לא יהודים לפי מה שמדברים עליהם פה.. זה סתם אנשים מבחוץ שנטפלו המשיחסטים בסך הכל מפרסמים משיח ואלי לא תמיד בדרך הנכונה אבל לא הגיעו עדיין למעשים נגד היהדות מספיק להאשים אותם בכל דבר זה בטוח לא יביא משיח!!!
23.
תגובה ל-22 - כן להאשים ואני אסביר למה
ב' תמוז ה׳תשס״ז
כי את או אתה לא גר בתל אביב ולא צריך להסביר לבעלי התשובה שלך את הענין הזה אבל אני שגר בתל אבי כן צריך להסביר ולא יודע איך בדיוק
24.
דיי להאשים
ב' תמוז ה׳תשס״ז
אנחנו פשוט יורים לעצמנו ברגליים בזה שאנחנו טוענים שזה המשיחסטים, הרי העולם מחשיב את המשיחסטים חב"ד, אז אני חושב שמספיק עם כל האשמות המיותרות וכל הלשון הרע על חסידים כגון הנ"ל אם זהו קולו? או לא?,ומה שבטוח שזה המעשה הוא עוד מעשה שהייצר עושה לטובת הפך "אהבת ישראל" בין אנ"ש לפני יום קדוש זה.
25.
תגובה ל-21
ב' תמוז ה׳תשס״ז
ממש "הויבאר חכם"
26.
זהו זימרוני
ג' תמוז ה׳תשס״ז
עובדה מוכחת
27.
לזימרוני
ד' תמוז ה׳תשס״ז
או !!!!! לאותה בושה.
28.
משוגעים
י"ג תמוז ה׳תשס״ז
מענין שבכל מקרה בחב"ד בנוגע למשיחים אומרים שזה כמה משוגעים נקודה למחשבה
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.