מערכת COL | יום כ"ט סיון ה׳תשס״ז 15.06.2007

זעזוע וחלחלה מפרובוקציה מבישה לחילול ג' תמוז

אתמול (חמישי) בערב הופצה לכלי התקשורת הודעה לעיתונות שגרמה זעזוע וחלחלה לכל חסיד חב"ד שראה אותה ■ בהודעה נאמר כי בליל יום ההילולא ג' תמוז תיערך בברים בתל-אביב ובירושלים "חגיגת שתייה חינם על חשבון חב"ד", עם "דיילות" (רח"ל) ועוד דברי טירוף ■ כמובן ששום גורם חב"די אינו קשור למעשה הנבזה, ואין זה אלא פרובוקציה של גורמים שכל מטרתם להכפיש את שמו של הרבי ושל חסידות חב"ד ■ מערכת COL קוראת לציבור לסייע בחשיפת הגורמים האנונימיים העומדים מאחורי המעשה השפל ■ לצילום ההודעה
זעזוע וחלחלה מפרובוקציה מבישה לחילול ג' תמוז

                                                                      

הוסף תגובה
31 תגובות
1.
אוי לנו!
כ"ט סיון ה׳תשס״ז
קשה לי לדבר כך לפני ג תמוז אבל כל זמן שנדבר על "אחדות" מזויפת הם יחשבו שהם צודקים צריך לצאת ולהודיע בכל כלי התקשורת שאין להם חלק ונחלה בחב"ד .
2.
לא חשבתם?
כ"ט סיון ה׳תשס״ז
כנראה שזהו מעשה ידי הני ינוקי בישי דבני ברק וסייעתי, שעסוקים בכל אופן, עד לזלזול ממש (עיין ערך וידאו של הרבי, הכנות לל"ג בעומר, ועוד שא"א לפורטם) בכל דבר הקרוב אל לבו של חסיד. דהרי, הגע עצמך: אפילו בחלומות הכי רעים - לא הייתי מדמה כלל שזה מישהו -- שעל-אף ניגודו לדברים שנעשים מטעם חב"ד הרשמי -- יגיד ויפרסם דברים לזלזול רבי שהוא גם מייקר ומכבד. ואכמ"ל. ומסיימים בטוב.
3.
ל-1
כ"ט סיון ה׳תשס״ז
זה לא שייך לרובם ככולם של המשיחיסטים, ואין אני מכיר אפי' אחד שיתמוך במעשה שחץ כזה. אולי זה כמה אנשים מטורפים ממש אשר בשולי המחנה. "...על כל העדה תקצוף???"
4.
זעזוע
כ"ט סיון ה׳תשס״ז
ידוע הסיפור שבגלל הרב הבת של הרוקח הלכה להתנצר, ולכן באם לא היו מהשוליים שלנו ובפרט בעיה"ק ירושת"ו מסתובבים בלילות ברחוב סלומון בנחלת שבעה עם הכיפות והציציות בחוץ ועושים כל מה שלא רצוי, לא היה שייך להדביק לנו ענין שתייה בברים האפלים.
5.
col הזמתם!!!
כ"ט סיון ה׳תשס״ז
למה האתר צריך להביא כל מודעת שחץ? מה זה מועיל למישהו שאתם מפרסמים את זה? זה מה שמוסיף טוב לרבי ולחסידים ולחב"ד?!!!! אל תביאו תמונות וכתובות של דברים המנוגדים לחב"ד! האם בעיתון כפר חב"ד גם היו מפרסמים את זה????
6.
אתם מוזמנים
כ"ט סיון ה׳תשס״ז
גם כן למסיבה !!!
7.
סליחה,
כ"ט סיון ה׳תשס״ז
אני המומה! אבל אני לא חושבת שזה מעשה ידיו של הזרם המשיחי! אמנם יש שם כמה משוגעים, אבל הם וודאי לא יעשו דבר כזה!
8.
אפיקורסים!!!
כ"ט סיון ה׳תשס״ז
ההיגיון הבריא קושר את הנ"ל לנרעי ב"ב שר"י תלמידיו של אותו האיש ימ"ש. אף אחד מחסידי חב"ד בעבר (כלומר, משיחיסטים...) ובהווה, לא יעשה מעשה שכזה. והמבזה תלמיד חכם הרי הוא אפיקורס.
9.
הגיע זמן להתאחד
כ"ט סיון ה׳תשס״ז
תוצאה של הפירוד היא מעשה הזוועה הזה . כולנו יש לנו את אותו רבי זי"ע די להשתמש בשמה של חסידות חבד לגנאי זאת בושה והוצאת לשון הרע ץוכדאי לארגון צא"ח לפנות לערכאות משפטיות על מנת לעשות די לתופעה הלא מכובדת הזאת .
10.
יש מספר טלפון במודעה
כ"ט סיון ה׳תשס״ז
התקשרתי ואמרו שפירסום הוזמו על ידי גוף עלום במימון חבד ארצות הברית יש למישהו מושג מה זה אומר מה שבטוח נראה שזה באמת הפקה חבדית ולא מישהו מבני ברק
11.
הפקה חב"דית?
כ"ט סיון ה׳תשס״ז
כל מטורף שיקרא לעצמו חב"דניק הופך ל"הפקה חב"דית"? מה זה "גוף עלום במימון חב"ד ארה"ב"? זה לא מחשיד?
12.
צריך להציף בטלפונים
כ"ט סיון ה׳תשס״ז
את המספר שרשום במודעה. דבר שני לשלוח מכתבי מחאה לחברת לעומק התודעה. http://www.lhmedia.co.il/sitefiles/1/57/7467.asp יש אנשים שמבינים רק בדרך כזאת.
13.
מה אתם בוכים? אתם גרמת לזה!
כ"ט סיון ה׳תשס״ז
אולי לא תתנו לפסיכים לגיטימציה ואז לא תהינה כאלה מודעות?
14.
מביש!
כ"ט סיון ה׳תשס״ז
ברור שאף גורם כלשהו בחב"ד על כל קצוותיה לא שייך לטירוף זה. לפתוח בחקירה למציאת המטרופים, ע"מ שלא ימשיכו להכפיש ולהרחיק מחב"ד.
15.
מתנגדים
כ"ט סיון ה׳תשס״ז
זה לא חבדניקים!!! בין משיחיסטים ובין אנטים! והחושדים - ה-ג-ז-מ-ת-ם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16.
זה הליטאים!
כ"ט סיון ה׳תשס״ז
מי שחושב שזה משיחיסטים, אז כנראה שאף פעם לא פגש מישיחיסט!
17.
ה ישמור
כ"ט סיון ה׳תשס״ז
אני גם חושב שזה הצד השני שקורא לעצמו בשם חב"ד מה לא יכול להיות שזה איזה קופציק או סלומון????
18.
חקירה
כ"ט סיון ה׳תשס״ז
יש לחקור מי העומד מאחורי אירגון הפשע הזה ולהוקיע אותם בתביעה רבת היקף שיפסידו את ראשם ולא יחזור על עצמו פשע שכזה
19.
מה פתאום!!!!!!!!!
כ"ט סיון ה׳תשס״ז
שום חבד"ניק באשר הוא לא יכול לעשות דבר כזה ב-ח-י-י-ם!!!!
20.
ל-17
ל' סיון ה׳תשס״ז
תתביש !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
21.
יש משיחיסטים מתוצרת בת ים וכדומה
ל' סיון ה׳תשס״ז
המסוגלים לכל דבר, גם לזה. ואם אנו נשקוט על השמרים , אז הציבור הרחב יקבל אותם כנציגי חב"ד. על כן, חובה על העסקנים לפרסם מודעת גינוי חריפה, והיבדלות מתוכן וסיגנון המודעה הזאת ,והדומים לה.
22.
ואולי זה כן נכון
ל' סיון ה׳תשס״ז
שכחתם את המנוול מצפת שפגע בהרב ביסטריצקי זצ"ל אולי זה הוא וחביריו. ואולי באמת המשיחיסטים הגזימו ואולי הגיע הזמן להכות על חטא ואולי הגיע הזמן להפסיק לאשים את הליטאים ואת סאטמר ואת כל העולם. גם אם הדברים שאמרתי קשים לאומרם הם צריכים להאמר .
23.
ל-9
ל' סיון ה׳תשס״ז
אין כזה דבר אחדות!!! פשוט צריך להפריד את המשיחיסטים מחב"ד!שלא יקראו לעצמם חב"ד-אם מבזים את חב"ד! ואין שום סיבה שנתאחד איתם!!!!!!!
24.
אלה שטוענים שזה גורם מחב"ד ש-י-ת-ב-י-יש-...
א' תמוז ה׳תשס״ז
לאנשים אין גבולות איך מעזים אפילו לעלות על דעתם שמישהו מחב"ד אפילו המטורף ביותריעשה דבר נוראי שבזה מי שאמר זאת עליו לפשפש במעשיו ולחשוב מה גרם לו לחשוב זאת אפילו ושלא ילקה ב "החושד בכשרים לוקה בגופו"!!! (17 כדי שממש תשים לב לזה לשון הרע זה הדבר האחרון שיעזור לנו עכשיו במצב הנורא הזה)
25.
ל-23 מי שאומר את זה לא מעוניין באחדות מא...
א' תמוז ה׳תשס״ז
אז די כבר עם כל המחלוקות כל האסונות שקורים בחב"ד זה מחוסר אהבת ישראל למי שלא שם לב!!!
26.
מ-ש-י-ח-י-ס-ט-י-ם:
א' תמוז ה׳תשס״ז
חולי רוח וחסרי טעם בחיים!! לכו תדעו עם זה לא זימרוני/קופציק או עוד אחד בסגנון.. פשוט בושה לחב"ד לאידה מצב הגענו?!? ועוד לפני ג תמוז? אנחנו עוד נימצא אותכם וזה לא יהיה כדאי!!... חבל מאוד.
27.
ל26 המצב איתך מאוד גרוע
ב' תמוז ה׳תשס״ז
איך קבעת שזה משיחיסטים, האם יעלה בדעתך שאיזה משיחסט אפילו המטורף ביותר יעשה דבר כזה, אלה אם כן יש לחשוב שזהו לא מקהלינו או דווקא אחד כמוך או כמו 23 זהשנאה מדברת מתוך גרונם ויכולים דווקא הם לכתוב כזאת מודעהבשם המשיליסטים כדי להוציא לעז (ואני מקווה שזה לא כך) אסור שתהיה כזאת שנאה תתחילו ללמוד קצת תורה ואז לא יהיה לכם זמן להתעסק עם שטויות
28.
ל- 15 ו- 16
ב' תמוז ה׳תשס״ז
מספיק לחפש אשמים בכל הצרות אצל "המתנגדים". מי גידל כאן דור של משיחיסטים למיניהם? באילו ישיבות הם למדו? מי קורא לאחדות איתם (כולל בתגובות לכתבה הזאת)? אז עזבו את המתנגדים והסתכלו במראה.
30.
בושה וחרפה
ג' תמוז ה׳תשס״ז
איזה זכות יש לו לדבר בשם חב"ד?
32.
חיפשתי אחד שילמד זכות וזה מחשיד...
ג' תמוז ה׳תשס״ז
טיירוף השינאה כנראה מסמל על משהו אצלינו שלא בריא, כידוע שבית דין שמצאו כל החברים בו את הנאשם אשם משהו מעורער בפסיקה.. לא יתכן שכזה עליהם וחוסר הבנה מינמלי למרות הכעס והכאב על לקיחת החוק לידיים, אפשר ללמד זכות שהיתה לו כוונה טובה, ומה שעושים חב"ד בכל העולם וגם בארץ במבצעים הוא עשה בגדול ובתזמון שנוח לו ובריטינג שלו הוא זקוק לצערנו.. בכל אופן אני משתתף למחאה בכל תוקף וביחד עם זה מגלה הבנה למניעים שלו שקשה לנקות אותו מרצון לנהל את חב"ד באופיו ובדרכו, ועל זה אני מוחה
35.
בסוף גם זמרוני ציק הודה בדבר! אז למה להת...
י"א תשרי ה׳תשס״ח
אין מה לדבר !!!! בנאדם מסכן!!! חסר כל חיים נורמליים!! אסון לקהילת חבד על כל פלגיה.. רבי!!!א"א כבר!!!!
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.