מערכת COL
|
יום כ"ח סיון ה׳תשס״ז
14.06.2007
הסתיים השידור מ'ערב ההוקרה לרבי' ב'אוהל'
קרוב לאלף איש הגיעו אמש (חמישי) לציונו הקדוש של הרבי בניו-יורק ל"ערב הוקרה" לרגל יום ההילולא ג' תמוז. שיתוף הפעולה בין צעירי-אגודת-חב"ד המרכזית ומשרד השלוחים הביא את השלוחים הרבים במדינת ניו-יורק וסביבותיה ואת מקורביהם. בתוכנית: המנחה הרב לוי גרליק מקראון-הייטס, השליח הרב שלום-בער ליפסקר מבל-הרבור, נואם האורח הרב הראשי יונה מצגר מישראל, והחזן ר' שניאור-זלמן בוימגארטן. "בפעם הראשונה, מזה זמן, שכל השלוחים מתאחדים לאירוע כזה שנערך דווקא ב'אוהל' כדי לקרבם לרבי", אמר ל-COL ר' משה פינסון ממשרד השלוחים. האירוע הועבר בשידור חי באינטרנט.
![הסתיים השידור מ'ערב ההוקרה לרבי' ב'אוהל' הסתיים השידור מ'ערב ההוקרה לרבי' ב'אוהל'](https://col.org.il/files/uploads/crop/2007/06/5c2b5e3aa0051_1546346042_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות