מערכת COL
|
יום כ"ח סיון ה׳תשס״ז
14.06.2007
אמש: האלוף רון-טל ביקר בכפר-חב"ד
האלוף יפתח רון-טל ביקר אמש (רביעי) בחתונה שהתקיימה בכפר-חב"ד לת' אברהם-דוד קוק עב"ג חני הולצמן כפר-חב"ד, בתו של הרב יצחק-יהודה הולצמן מהשבועון החסידי 'כפר-חב"ד'. כזכור, לפני פחות משנה, התראיין רון-טל ליצחק-יהודה וטען שצה"ל לא התכונן למלחמה בלבנון בגלל תוכנית ההתנתקות ושהצבא היה שמח ולהוט מדי לביצוע התוכנית. הוא מתח ביקורת על תוכנית ההתנתקות וטען שצה"ל לא היה צריך לקחת בה חלק ושהיא עוול למתיישבים. בתגובה הדיח אותו הרמטכ"ל דאז דן חלוץ מצה"ל והורה לשחררו באופן מיידי משירות פעיל. בנוסף לטל, נצפו בחתונה רבנים נכבדים ואישים נוספים לתמונות נוספות
![אמש: האלוף רון-טל ביקר בכפר-חב אמש: האלוף רון-טל ביקר בכפר-חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2007/06/5c2b5ddb46e3d_1546345947_news_main_gallery.jpg)
רון-טל עם הרב הולצמן במהלך החתונה בכפר-חב"ד, אמש • צילומים: מאיר דהן, COL
לכתבה זו התפרסמו 2 תגובות - לקריאת כל התגובות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
2 תגובות
1.
בבקשה עוד תמונות
כ"ח סיון ה׳תשס״ז
תודה
2.
לדודי החתן!!!
כ"ח סיון ה׳תשס״ז
היתה חתונה מדהימה
כך שמענו.
חבר מחו"ל.
כך שמענו.
חבר מחו"ל.