מערכת COL
|
יום כ"ז סיון ה׳תשס״ז
13.06.2007
השבתון השנתי של ה-CRC בגוש עציון
בשבת שעבר, יצאו חברי צוות ה CRC-המכללה הרבנית החסידית עם משפחותיהם יחד עם תלמידי המכללה לשבתון בישוב גבעות בגוש עציון. בשבת נהנו האורחים מתפילות ביחד, ארוחות באוירה מרוממת ומנוף נפלא. התוכנית כללה התוועדויות וסדר הניגונים אחרי סעודה שלישית. רבים מתושבי גבעות אמרו כי יזכרו את השבת המיוחדת הזו שלוותה עם שמחה וריקודים. תלמידי המכון הודו למארגנים ולעוזריהם על השבת הנפלאה.
![השבתון השנתי של ה-CRC בגוש עציון השבתון השנתי של ה-CRC בגוש עציון](https://col.org.il/files/uploads/crop/2007/06/5c2b5d5813077_1546345816_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות