מערכת COL | יום י"ז סיון ה׳תשס״ז 03.06.2007

שבת מיוחדת לנציגות ארגון נשי ובנות חב"ד

ננעלה בהצלחה מיוחדת שבת נפלאה לנציגות ארגון נשי ובנות חב"ד, בנושא 'מעגלי נתינה וקבלה'. אווירה מרוממת ושמחה אפיינה את השבת, שהתקיימה ב'ניר עציון'. בין המרצים שהשתתפו בתוכנית: הרב יצחק ערד מרחובות, הרב זאב סלווין מכפר חב"ד, הגב' שרה זילברשטרום, הפסיכולוגית ד"ר אילנה ישראל, השחקנית הגב' ורדה בן חור לסיפור המלא
שבת מיוחדת לנציגות ארגון נשי ובנות חב
(אילוסטרציה: מאיר דהן, COL)
נציגות רבות הביאו עמן מקורבות שהשתלבו בתוכנית וסיפרו את התהליך שעבר עליהן בשנים האחרונות בזכות הנציגה שלצדן. השליחה משדרות שיתפה את הקהל בעובר עליהם בימים קשים אלו. גם בנות של משפחות שלוחים נכבדות בארץ ליוו את השבת ושתפו את הקהל בנתינה שנסוכה בהן בזכות הנתינה של הוריהן.

נקודת השיא של השבת הייתה מכתב אישי שקיבלה כל נציגה מהבית, בהפתעה. במכתב כתבו בני המשפחה לאם/ לרעיה/ לסבתא על הנתינה שהיא משקפת בעשייה שלה ועל הכוח לנתינה שהיא מעבירה הלאה. הנשים התרגשו על לדמעות ויצאו מלאות כוח.

כל אלו המחישו את המעגלים הרבים אליהם מגיעה הנתינה של הנציגות והשליחות ואת הפירות ופירי הפירות שנוצרים מנתינה זו, שהיא לשם שמיים ונעשית אך ורק כדי לגרום לרבי נחת רוח ולהביא לימות המשיח.

תודה לשליחה ונציגת ארגון נשי ובנות חב"ד, הגב' חדוה סגל, מארגנת השבת, שבכל פעם מצליחה להפתיע מחדש, בתוכנית מקורית וייחודית ובהענקת הרגשה מיוחדת לכל נציגה ונציגה באופן אישי.
הוסף תגובה
3 תגובות
1.
"מבצע כשרות בבית"
י"ח סיון ה׳תשס״ז
מאוד מוזר שישנם שלוחות מבתים חסידיים מכל רחבי הארץ ובתוכם שלוחות שעוסקים במבצע כשרות, ומביאות מקורבות להשתלב בשבת, איך יכול כי מארגנים שבת לנציגות של אירגון נשי חב"ד בארה"ק ואין השגחה מהודרת מטעם רבני חב"ד!!!! כל קבוצה שמתארחת בניר עציון המכבדת את עצמה מבאים צוות של משגיחי כשרות, בנוסף להשגחה במקום, ונשי חב"ד סומכים על ???????? מבצע כשרות הוא אחד המבצעים שמיושם על ידי נשי ישראל !!! בפרט בימים אלו שצריכים להגביר את המודעות ולהשתמש בכשרות מהודרת.
2.
לתגובה 1
י"ח סיון ה׳תשס״ז
מה את מדברת.??? כשרותלמהדרין הבשרים לנדא עם פס שחיטת ליובאויטש . מה לא מהודר בדיוק. בשבת שיש אירוח של חבד אז המשגיח החבדי נמצא במיוחד. ראיתי את הבעלתתשובה שלא סומכת על אף אחד וצימחונית מחוץ לבית שיוטב לה.
3.
יישר כח
י"ט סיון ה׳תשס״ז
השבת היתה מקסימה, נהנו מכל רגע, המארגנות ובראשם הגב חדוה סגל השקיעו מאמצים רבים וחשבו על כל פרט ופרט, ואכן הרגשנו זאת, וזכינו לחויה בלתי נשכחת יישר כח! שליחה
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.