מערכת COL
|
יום י"ט אייר ה׳תשס״ז
07.05.2007
לראשונה בחיפה: תהלוכת ילדי הת"תים
הצלחה מרשימה וחסרת תקדים נרשמה אתמול אחה"צ, בתהלוכת לג' בעומר שנערכה לילדי הת"תים של חיפה. מאות ילדים השתתפו בתהלוכה ובכינוס שנערך בסמוך לשיכון סערט ויז'ניץ בעיר. את התהלוכה ארגן בית חב"ד חיפה בראשותו של השליח הרב דובי גינזבורג, זאת לאחר שיחות שנערכו בשבועות האחרונים עם מנהלי הת"תים בעיר. בחב"ד חיפה מסכמים את האירוע כהצלחה גדולה, ומעודדים ממספר הילדים שהגיע.
לכתבה זו התפרסמו 3 תגובות - לקריאת כל התגובות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
3 תגובות
1.
כל הכבוד!
י"ט אייר ה׳תשס״ז
יוזמה ברוכה ומוצלחת!!!
יישר כוח
חייפאית...
יישר כוח
חייפאית...
2.
יישר כח למארגן הראשי
כ"ה אייר ה׳תשס״ז
נועם זיגמן
3.
גם הת יוסי לוין
כ"ה אייר ה׳תשס״ז
גם הת יוסי לוין