מערכת COL
|
יום י"ט אייר ה׳תשס״ז
07.05.2007
ל"ג בעומר בית שאן
מאות ילדים השתתפו בכינוס ותהלוכת ל"ג בעומר שאירגן שליח הרבי לבית שאן הרב יעקב שמואלביץ שריתק את הילדים שעה ארוכה בסיפורים ומסרים מרשב"י ורבי עקיבא וכמובן בנושא הגאולה הקרובה, כשבין לבין הילדים שרים ומקבלים פרסים. בהמשך צפו הילדים במופע מדהים של הקפצת כדורים בביצוע אלוף העולם מר אייל הורן. מהכינוס צעדו מאות הילדים בתהלוכה ססגונית לכיוון האמפיתיאטרון שם צפו הילדים בפעלולי מסוקים וטיסנים שחגו מעל ראשיהם נערכה הגרלה על אופניים וחולקו סיפרונים. תרם רבות להצלחת האירוע ר' שמואל אופן שהפעיל את הילדים בכישרון רב בכינוס ובתהלוכה.
![ל ל](https://col.org.il/files/uploads/crop/2007/05/5c2b528f54ca7_1546343055_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות