מערכת COL
|
יום י"ט אייר ה׳תשס״ז
07.05.2007
תהלוכות ממעוף המסוקים
אתמול בשעות הבוקר יצאו ששה מסוקים ממנחת הדסה בירושלים לציון הרשב"י במירון. במסוקים ישבו, הרב הראשי לישראל שלמה עמאר, הרב הראשי לפאריס דוד משאש, עשרים אילי הון יהודים מאמריקה, הבולטים שבהם, המילארדר משה סבא ממקסיקו, ראש הקהילה זאק אביטל ואיל הנדל"ן ג'ף סאטן והעיתונאי החב"די יוסי אליטוב. במהלך הנסיעה עברו המסוקים מעל תהלוכות ל"ג בעומר בערים שונות הגדולה שבהם הייתה בשכונת רמות בירושלים. אליטוב סיפר לנוכחים באמצעות הקשר על התהלוכות מהאוויר ועל כך שהרבי הפך את היום זה ליום של אחדות וכך כל מהנוכחים סיפר על הקשר המיוחד שיש לו עם חב"ד.
משה סאבא והרב עמאר ביחד עם אליטוב במנחת של הדסה, רגע אחרי הנחיתה
לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות - לקריאת כל התגובות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
1 תגובות
1.
תהלוכה אווירית
י"ט אייר ה׳תשס״ז
לזה לא הייתי קורה ענני שמיא אבל
תהלוכה כן רק שנה הבאה צריך לדבר איתם שיהיו בתיאום ושחללית תצלם אותם מהאוויר
תהלוכה כן רק שנה הבאה צריך לדבר איתם שיהיו בתיאום ושחללית תצלם אותם מהאוויר