מערכת COL
|
יום י"ט אייר ה׳תשס״ז
07.05.2007
ל"ג בעומר בכרמיאל
השנה התקיים לראשונה ערב "על האש ועל האור" בכרמיאל סביב מדורת ל"ג בעומר. 80 מתושבי העיר השתתפו בערב החוייתי ונהנו מבשרים על האש, שירים וריקודים. היום התקיים תהלוכת ל"ג בעומר בשכונות רבין בהשתתפות 300 מאות ילדים ולהקת KM די ג'יי עם מוזיקה וקצב.
![ל ל](https://col.org.il/files/uploads/crop/2007/05/5c2b526843085_1546343016_news_main_gallery.jpg)
אתמול התקיימה לראשונה בכרמיאל "על האש" ועל האור, ערב שכולו חוויה לכבוד ל"ג בעומר יום ההילולא של רשב"י. המשתתפים ישבו סביב מדורת ל"ג בעומר, אכלו בשרים על האש, ושמעו הסברים על מהות החג וחייו של רבי שמעון בר יוחאי מאת השליח הרב מנחם מענדל אלישביץ. כמו"כ הושמעו קטעי מויזקה ע"י הבחור אליהו ללונק. הערב כולו נוהלה ביד רמה ע"י יובל וזוגתו חרפק.
היום התקיים תהלוכת ל"ג בעומר המסורתית בכרמיאל בניהולו של השליח הרב יוסף יצחק הכהן ריבקין. הילדים צעדו לאורך שכונת רמת רבין בליווי בנות מסמינר בית חנה בצפת, ולהקת KM שהפעילו את הילדים בטוב טעם. בסוף התהלוכות הוגרלו 4 זכויות קניה בחנות הצעצועים Toys R US.
היום התקיים תהלוכת ל"ג בעומר המסורתית בכרמיאל בניהולו של השליח הרב יוסף יצחק הכהן ריבקין. הילדים צעדו לאורך שכונת רמת רבין בליווי בנות מסמינר בית חנה בצפת, ולהקת KM שהפעילו את הילדים בטוב טעם. בסוף התהלוכות הוגרלו 4 זכויות קניה בחנות הצעצועים Toys R US.
לכתבה זו התפרסמו 3 תגובות - לקריאת כל התגובות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
3 תגובות
1.
חב"ד בכרמיאל בתנופה
כ' אייר ה׳תשס״ז
ללא ספק, ב"ה
2.
דגלים???
כ"ה אייר ה׳תשס״ז
מה זה הדגלים המפחידים האלה???
3.
דגלים!!!
כ"ו אייר ה׳תשס״ז
בל"ג בעומר זה מתאים