מערכת COL
|
יום ט"ז אייר ה׳תשס״ז
04.05.2007
יש חיים יהודיים בגבעת עדה / 'קול שישי'
הרב מנחם מענדל לויטין שליח חב"ד בגבעת עדה היה אורח הפינה הקבועה של ראיון עם שליח חב"ד, בתכנית "קול שישי", בהנחיית אסף נגל, ברדיו "קול-חי". הרב לויטין סיפר על ההכנות לל"ג בעומר בישוב גבעת עדה שהוקם על-ידי הברון רוטשילד לפני 103 שנה, על שיתוף הפעולה הפורה והמשגשג עם המועצה, על המניין שהקים, וגם על הכנסת ספר תורה שתערך בעוד שלושה שבועות במקום. להאזנה: לחצו כאן
![יש חיים יהודיים בגבעת עדה / 'קול שישי' יש חיים יהודיים בגבעת עדה / 'קול שישי'](https://col.org.il/files/uploads/crop/2007/05/5c2b508b9c7a4_1546342539_news_main_gallery.jpg)
הרב מנחם מענדל לויטין על רקע תהלוכת ל"ג בעומר (ארכיון)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות