מערכת COL | יום ד' ניסן ה׳תשס״ז 23.03.2007

פעילות עניפה של הרבנות הצבאית ברוסיה

תגיות: אהרן גורביץ
פעילות רבה והכנות רבות נערכות בימים אלה על-ידי הרבנות הראשית לרוסיה, הפועלת במשך כל השנה בין אנשי הצבא, חיילים ובעלי משרות צבאיות בצבא הרוסי על-ידי את הפעילות הרבה מארגן השליח שמונה לאחרונה לרב הצבא הרוסי הרב אהרן גורביץ. הפעילות מתקמדת בעיקר בחלוקת אלפי ק"ג של מצות, שנאפו במאפיית המצות של איגוד הקהילות היהודיות ברוסיה, בתיאום מראש, נפגש הרב גורביץ עם קציני הדת של הצבא הרוסי לתאם את סדר חלוקת המצות  לדיווח המלא
פעילות עניפה של הרבנות הצבאית ברוסיה
פעילות רבה והכנות רבות נערכות בימים אלה ע"י הרבנות הראשית לרוסיה, הפועלת במשך כל השנה בין אנשי הצבא, חיילים ובעלי משרות צבאיות בצבא הרוסי.

הפעילות מתקמדת בעיקר בחלוקת אלפי ק"ג של מצות, שנאפו במאפיית המצות של איגוד הקהילות היהודיות ברוסי', בהשגחתו המהודרת של רבה הראשי של רוסיה השליח הרב בערל לאזאר.

את הפעילות הרבה מארגן השליח שמונה לאחרונה לרב הצבא הרוסי הרב אהרן גורביץ, שעפ"י בקשתו של הרב לאזאר, אף אירגן מספר סמינרים הלכתיים לחיילים, לקראת החג, בסיוע של שלוחים ממוסקבה והשליח רבה של יקיטנרבוג הרב זעליג אשכנזי, שיצאו אף הם למחנות צבאיות גדולות, לחלוקת המצות, מכירת חמץ וכד'.

בתיאום מראש, נפגש הרב גורביץ עם קציני הדת של הצבא הרוסי, לתאם את סדר חלוקת המצות, ועריכת הסדרים - שב"ה מביאה קידוש שם שמים גדול.
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.